Fotbalová Slavia a hokejová Sparta – co tak mohou mít společného?! Je to prosté, na dnešní den si totiž oba rivalské kluby, byť z odlišných sportovních odvětví, pozvaly fanoušky. Ne do hlediště, ale na společnou diskuzi, resp. autogramiádu.

V prodejně Gigasport v Avion Shoping parku Zličín bude probíhat od 17 do 19 hodin autogramiáda hokejistů Sparty.

„Přijďte si pro podpis a vyhrajte navíc upomínkové předměty Sparty,“ lákají představitelé holešovického oddílu sportovní příznivce s rudým srdcem.

Podepisovat se budou novicové ve sparťanském dresu Jan Chábera s Jaroslavem Mrázkem, stálice Jiří Vykoukal s Markem Černoškem a Jakubem Langhammerem. Dále také Karel Hromas s Martinem Látalem.

Od 16 do 20 hodin tamtéž rovněž platí třicetiprocentní sleva na veškeré zboží obsahující minimálně jednu sparťanskou barvu, tj. ze škály modrá, žlutá, červená.

Diskutujte se slávisty

Fotbalisté Slavie se zájemcům o autogram rovněž podepíšou, hlavním smyslem jejich setkání se svými fanoušky v reprezentační pauze je ovšem vzájemná diskuze. Ta se uskuteční od šesti hodin večer v prostorách Synottip baru (vchod vedle fanshopu) na stadionu ve vršovickém Edenu.

Na setkání dorazí několik hráčů A-týmu a členové realizačního týmu. Z hráčů by se zde měly nové, resp. staronové posily obhájce fotbalového titulu, jež nebudou mít právě reprezentační povinnosti.

Setkání bude mít dvě části. V první, formálnější, budou hráči připraveni odpovídat na dotazy fanoušků v moderovaném rozhovoru. Ve druhé části se pak uskuteční autogramiáda a volná debata s hráči.

Navíc pro členy Fanklubu bude zdarma k dispozici plakát A-týmu či také Mistrovský plakát.

Kam za sportem v Praze?

PONDĚLÍ 7. září

ATLETIKA 16.15 Mistrovství Prahy dorostenců a dorostenek (stadion Přátelství, Praha 6, Strahov).

BILLIARD 19.15 Otevřený turnaj v poolu (Michelská 16, Praha 4).

FOTBAL 18.00 Setkání hráčů Slavie s fanoušky (Synot Tip Arena v Edenu, Vršovice). Pražský přebor starší přípravky: 17.00 Slavia – Tempo (v Edenu).

HOKEJ 17.00 Autogramiáda hokejistů Sparty (prodejna Gigasport, Avion Shoping park Zličín).

SOFTBAL Pražský přebor mužů: 19.00 US Praha – Iuridica B (areál v Krči, Pálkařská ulice).

(klt, dp)