Předchozí
1 z 3
Další

PÁTEK 16. února

BASKETBAL

Final 8 Louda Auto: finálový turnaj mužů, vše hala Královka (Nad Královskou oborou 51, Praha 7). Program: 10.00 o 7. místo, 13.00 o 5. místo, 16.00 o 3. místo, 19.00 finále

CURLING

Savona cup: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

Chance liga, 47. kolo: Slavia - Jihlava.
Důležité body! Jihlavu porazil gól Berana a skvělé zákroky Hölsy

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů: 18.45 Sparta Praha - Ridera Vítkovice (Hala Fortuna, Za Elektrárnou, Praha 7)

Extraliga dorostu: 15.30 Sparta Praha - Kometa Brno (Hala Fortuna, Za Elektrárnou, Praha 7)

SOBOTA 17. února

ATLETIKA

Otevřené závody Atletika Stodůlky: přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 14.00-19.00

BASKETBAL

Extraliga juniorů U19: 11.45 Tygři Praha - Basket Brno (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ), 12.30 Sokol pražský - BK Snakes Ostrava (Žitná 42, Praha 2)

Extraliga juniorek U19: 9.30 Tygři Praha - USK Praha (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ), 12.30 BA Sparta Praha - KP Brno (Kuncova 1617/3, Praha 5), 16.00 HB Basket Praha - Žabiny Brno (Nedašovská 403, Praha 5)

CURLING

Savona cup: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

1. liga žen: 15.00 Fat Pipe Tigers Start98 - TJ Sokol Nové Strašecí (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 11), 17.00 Black Angels - FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 17.30 Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov (Polská 1, Praha 2), Acema Sparta Praha - Florbal Ústí (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5), 19.30 Prague Tigers Nehvizdy - Panthers Praha (hala ZŠ Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500, Praha 9)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA, 21. kolo: 18.00 Bohemians – Plzeň

Příprava: 10.00 Motorlet – Česká Lípa, 10.00 Meteor – Benátky nad Jizerou (na Bedřichovské), 10.00 Újezd – Milín, 11.00 Sparta B – Hostouň (na Strahově), 11.00 Aritma – Kosmonosy, 11.00 Braník – Admira B, 12.30 Vltavín – Velvary (na Zličíně), 13.30 Slavia B – Norimberk B (na Xaverově)

Weber cup na Aritmě: 9.00 Mezinárodní svaz mládeže - Roztoky, 13.00 Meteor U19 - Raptors

Turnaj Kyje: 10.00 Kyje – Praga, 12.15 Dubeč - Dolní Chabry B, 14.30 Malešice - Hrdlořezy

Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Újezd – Rudná, 14.00 Mukařov – Dobřejovice, 16.00 Vlašim - Semice

Turnaj Brandýs: 12.00 Spoje - Horky nad Jizerou, 14.00 Žižkov B - Velim, 16.00 Přední Kopanina - Kosmonosy

Fotbalisté Zlína v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY hostili pražskou Slavii.
Nečekaná ztráta. Slavia přišla ve Zlíně o body i o Jurečku

HÁZENÁ

1. liga mužů: 16.00 Sokol Vršovice - SKH Polanka (Vršovické náměstí 111, Praha 10), TJ Dukla Praha - KH Beech Vsetín (Pilotů 217, Praha 6)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů: 15.30 Sparta Praha - Oceláři Třinec (Hala Fortuna, Za Elektrárnou, Praha 7)

Extraliga dorostu: 12.15 Sparta Praha - HC Zlín (Hala Fortuna, Za Elektrárnou, Praha 7)

Krajská soutěž mužů: 9.00 Kobra Praha B - HC Rakovník B (Mikuleckého 1309, Praha 4), 17.00 HC TNP Praha - HC Letci Letňany B (Ice Rink, Přetlucká 3422/23, Praha 10)

STOLNÍ TENIS

Extraliga mužů: 18.00 KT Praha - TJ Ostrava KST (Sportovní 1380, Praha 10)

VOLEJBAL

1. liga mužů: 18.00 VK Lvi Praha B - USK Slavia Plzeň (Bellušova 1877, Praha 5), 19.00 VSK MFF UK Praha - SK Volejbal Kolín (Bruslařská 1132, Praha 10)

Mizuno AVL: další díl tradiční dlouhodobé soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hraje 1. až 5. liga, od 8.00

NEDĚLE 18. února

BASKETBAL

1. liga mužů: 18.00 USK Praha B - Snakes Ostrava (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga juniorů U19: 9.00 Sokol pražský - BK NH Ostrava (Žitná 42, Praha 2), 11.00 Tygři Praha - BK Opava (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ)

Extraliga juniorek U19: 9.00 Tygři Praha - KP Brno (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ), 10.00 USK Praha - BA Sparta Praha (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7), 10.30 HB Basket Praha - SBŠ Ostrava (Nedašovská 403, Praha 5)

CURLING

Savona cup: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Extraliga mužů: 17.00 Sokol Královské Vinohrady - FBC 4Clean Česká Lípa (Polská 1, Praha 2), FbŠ Bohemians - Předvýběr.cz Florbal MB (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

Extraliga žen: 14.00 PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno (Sibeliova 368, Praha 6), FbŠ Bohemians - Fat Pipe Florbal Chodov (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

1. liga žen: 13.00 Fat Pipe Tigers Start98 - Florbal Chomutov (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 13.30 Sokol Královské Vinohrady - Sokol Nové Strašecí (Polská 1, Praha 2), 17.00 Black Angels - Panthers Praha (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 17.30 Acema Sparta Praha - FBC Česká Lípa (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5)

1. liga juniorek: 17.00 Tatran Střešovice - Sokol Královské Vinohrady (Sibeliova 368, Praha 6)

Krajská liga: Hvězda Praha - Mělník.
Obrazem: Hvězda doma padla s Mělníkem. Rozhodly nájezdy

FOTBAL

FORTUNA:LIGA, 21. kolo: 18.00 Sparta - Liberec

Turnaj Štěrboholy: 14.00 Štěrboholy - Královice, 16.00 Hostivař - PerfectLanD, 18.00 Raptors – Junior

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 14.00 Sparta Praha - Kometa Brno (O2 arena na Českomoravské, Praha 9)

VOLEJBAL

Mizuno AVL: další díl tradiční dlouhodobé soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hraje 6. až 10. liga, od 8.00