Předchozí
1 z 3
Další

PÁTEK 2. února

BASKETBAL

Extraliga juniorek: 15.00 USK Praha - Sokol Hradec Králové (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

FOTBAL

Turnaj v Brandýse nad Labem (Praha-východ): 18.00 Spoje - Kosmonosy

MODERNÍ GYMNASTIKA

Pohár dobré vůle: pořádá SK Motorlet Praha ve své hale (Radlická 298/105, Praha 5), 9.45-19.00

SOBOTA 3. února

ATLETIKA

Přebor Prahy v hale: pořádá PSK Olymp Praha ve své Hale Otakara Jandery ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 5, Praha 7), 10.00-18.00

BASKETBAL

NBL mužů: 18.00 Slavia Praha - NH Ostrava (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

CURLING

1. liga a divize žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Extraliga žen: 18.30 FbŠ Bohemians - Crazy girls FBC Liberec (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 11)

1. liga juniorek: 19.00 Tatran Střešovice - FBC Liberec (Sibeliova 368, Praha 6)

1. liga mužů: 18.00 Fat Pipe Start98 - Goldea Panthers Otrokovice (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11)

Hokejový brankář Jakub Kovář v akci.
Není snadné dieselový motor rozbíhat za chodu, směje se gólman Kovář

FOTBAL

Příprava: 10.00 Meteor - Sokoleč (na Bedřichovské), Újezd - Povltavská FA, 11.00 Aritma - Vltavín, Slavia B - Vltavín (na Xaverově)

Weber cup na Aritmě: 9.00 Aritma B - Mezinárodní svaz mládeže, 13.00 Raptors - Řeporyje, 15.00 Meteor B - Roztoky

Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Dobřejovice – Újezd, 14.00 Škvorec – Semice, 16.00 Vlašim - Rudná

Turnaj v Brandýse nad Labem (Praha-východ): 16.00 Žižkov B - Přední Kopanina

JUDO

USK Cup: turnaj série Českých pohárů, hala Folimanka (Na Folimance 2, Praha 2), 8.00-20.00

LEDNÍ HOKEJ

1. liga mužů: 15.00 Slavia Praha - Dynamo Pardubice B (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

Krajská soutěž mužů: 17.00 HC TNP Praha - HC Příbram B (Ice Rink, Přetlucká 3422/23, Praha 10), 18.00 HC Letci Letňany B - HC Smíchov 1913 (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

POZEMNÍ HOKEJ

1. halová liga žen: 11.00 Bohemians - Hostivař, 12.00 Rača - Rakovník B, 14.00 finále vítězů, vše v hale Chodov (Mírového hnutí, Praha 11)

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: 14:00 SF SKK El Niňo Praha C - SKST Havířov B (Na Kotlářce 1, Praha 6), 15.00 TTC Elizza Praha - TJ Agrotec Hustopeče (Brandlova 1386/21, Praha 4)

VOLEJBAL

Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - Sokol Šternberk (Přípotoční 300, Praha 10)

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 1. až 5. liga, od 8.00

NEDĚLE 4. února

ATLETIKA

Přebor Prahy v hale: pořádá PSK Olymp Praha ve své Hale Otakara Jandery ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 5, Praha 7), 10.30-17.00

CURLING

1. liga a divize žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FOTBAL

Příprava: 10.30 Admira – Mladá Boleslav B (na Podolí)

Turnaj Štěrboholy: 10.00 Hostivař - Junior, 12.00 Královice - PerfectLanD, 14.00 Štěrboholy – Raptors

Chance liga 43. kolo: Slavia - Poruba 1:0.
Hölsä táhne Slavii ze dna, Eliáš ho překvapil. Dře s námi v posilovně, vypráví

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 16.00 Sparta Praha - Rytíři Kladno (O2 arena, Českomoravská, Praha 9)

Krajská soutěž mužů: 18.00 SK Žižkov Praha - HC Cvočkaři Hořovice (SPM Arena v Butovicích, Praha 5)

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: 10.00 TTC Elizza Praha - HB Ostrov Havlíčkův Brod B (Brandlova 1386/21, Praha 4)

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 6. až 10. liga, od 8.00