Předchozí
1 z 3
Další

PÁTEK 26. ledna

BASKETBAL

Ženská BL: 18.00 BLK Slavia Praha - ZVVZ USK Praha (hala Rokytka, Hloubětínská 1156, Praha 14)

1. liga mužů: 19.30 SP Basket - BA Lynx Liberec (Žitná 42, Praha 2), 20.00 USK Praha B - Levharti Chomutov (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

LEDNÍ HOKEJ

Krajská soutěž mužů: 19.46 Kobra Praha B - HC TNP Praha (Mikuleckého 1309, Praha 4)

VOLEJBAL

1. liga mužů: 18.00 Lvi Praha B - TJ Holubice (Bellušova 1877, Praha 5), 19.00 VSK MFF UK Praha - VK Brno (Bruslařská 1132, Praha 10), ČZU Praha - Spartak Velké Meziříčí (Sídlištní 1167, Praha 6)

Sobotní akce na následující stránce…

Tipsport liga: Vlašim - Bohemians 0:7.
Velký pražský zimní fotbalový kalendář: Kdo, kde a s kým od ledna do března?

SOBOTA 27. ledna

BADMINTON

Turnaj GPC U19 : sportcentrum Radonice (Pavlova 255, Radonice, Praha-východ), od 9.00

BASKETBAL

NBL mužů: 17.30 USK Praha - Geosan Kolín (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga juniorek U19: 12.00 USK Praha - Loko Trutnov (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

1. liga mužů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4)

FLORBAL

Champions cup, finále: 17.45 Tatran Střešovice - IBF Falun (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

Tipsport liga 2024: Žižkov - Pardubice 0:4.
Žižkov stále čeká na gól v Tipsport lize. Od Pardubic dostal čtyři

FOTBAL

Přípravné zápasy: 10.00 Motorlet - Jablonec B, Meteor – Zápy (na Bedřichovské), Újezd – Komárov

Turnaj Brandýs: 10.00 Žižkov B - Brandýs nad Labem, 12.00 Přední Kopanina – Spoje

Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Újezd – Škvorec, 14.00 Dobřejovice – Rudná, 16.00 Semice - Mukařov

HÁZENÁ

Interliga žen: 17.00 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

LEDNÍ HOKEJ

1. liga mužů: 15.00 Slavia Praha - HC Poruba (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

Extraliga dorostu: 12.00 Sparta Praha - Rytíři Kladno (Hala Fortuna, Za Elektrárnou, Praha 7)

Krajská liga mužů: 17.30 Hvězda Praha - HK Králův Dvůr (Na Rozdílu 752, Praha 6)

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 1. až 5. liga, od 8.00

Chance liga 41. kolo: Slavia - Vsetín 3:0.
Vsetín neměl v Edenu šanci. Slavia vyhrála počtvrté v řadě

Nedělní akce na následující stránce…

NEDĚLE 28. ledna

BASKETBAL

1. liga mužů: 18.00 BK Wolves Radotín - Sokol pražský (Pod školou 447, Černošice, Praha-západ)

CURLING

1. liga mužů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4)

FLORBAL

Superliga mužů: 18.00 FbŠ Bohemians - FBC 4Clean Česká Lípa (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9), Black Angels - Butchis (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10)

Extraliga žen: 16.00 Fat Pipe Florbal Chodov - K1 Florbal Židenice (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 18.00 PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians (Sibeliova 368, Praha 6)

1. liga juniorek: 13.00 Black Angels - Fat Pipe Florbal Chodov (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 17.00 Acema Sparta Praha UNYP - Sokol Královské Vinohrady (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5)

FOTBAL

Přípravný zápas: 10.30 Admira - Kladno (na Podolí)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 16.00 Sparta Praha - Oceláři Třinec (O2 arena, Českomoravská, Praha 9)

Extraliga juniorů: 13.00 Sparta Praha - Kometa Brno (Hala Fortuna, Za Elektrárnou, Praha 7)

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 6. až 10. liga, od 8.00

Přípravný fotbal Admira (ČFL) - Přední Kopanina (pražský přebor).
Sedm gólů v přípravě. Admira těsně padla s Kopaninou
Zdroj: Youtube