Předchozí
1 z 3
Další

PÁTEK 19. ledna

ATLETIKA

Běžecké závody mládeže a dospělých: pořádá USK Praha v přetlakové hale na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 16.00-19.00

BASKETBAL

Ženská BL: 18.00 BLK Slavia Praha - Slovanka (hala Rokytka, Hloubětínská 1156, Praha 14)

CURLING

Extraliga mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FOTBAL

Příprava: 16.30 Bohemians B – Pardubice B (v Nehvizdech)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorostu: 15.00 Slavia Praha - HC Přerov (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

VOLEJBAL

1. liga mužů: 18.00 VK Lvi Praha B - Spartak Velké Meziříčí (Bellušova 1877, Praha 5), 19.00 ČZU Praha - TJ Holubice (Sídlištní 1167, Praha 6), 19.00 MFF Praha - SK Volejbal Kolín (Bruslařská 1132, Praha 10)

Sobota v následující kapitole…

Tipsport liga: Vlašim - Bohemians 0:7.
Kanonáda ve Vlašimi! Bohemka nasázela domácím sedm gólů


SOBOTA 20. ledna

ATLETIKA

Česká tyčka: mítink ve skoku o tyči a skoku vysokém, atletická nafukovací hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 11.00-19.00

BADMINTON

GPD dospělých: kvalifikace na mistrovství ČR, sportovní areál Hamr Braník (Vltavanů 1542, Praha 4), 9.00-19.00

BASKETBAL

Ženská BL: 17.00 ZVVZ USK Praha - Žabiny Brno (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

1. liga žen: 12.00 USK Praha B - BA Sparta (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

Extraliga mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

1. liga žen: 16.00 Panthers Praha - Florbal Chomutov (hala ZŠ, Masarykova 878/115, Rudná, Praha-západ), 17.00 Black Angels - FBC Česká Lípa (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 17.00 Fat Pipe Tigers Start98 - SK Meťák České Budějovice (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4), 19.00 Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Ústí (hala ZŠ, Bedřicha Mouchy 1001, Nehvizdy, Praha-východ), 19.30 Sokol Královské Vinohrady - Rudý Dračice Mladých nadějí Týn (Polská 1, Praha 2)

Extraliga juniorů: 13.00 Acema Sparta Praha UNYP - 1. SC Tempish Vítkovice (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9), 20.00 PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

Tipsport liga: 10.30 Bohemians – Žižkov, 13.00 Vlašim - Pardubice (oba zápasy na Xaverově)

Příprava: 10.00 Motorlet – Živanice, 10.00 ČAFC – Admira B, 10.00 Újezd – Žižkov B, 11.00 Plzeň – Dukla, 11.00 Velvary – Dukla B, 15.00 Sparta - FC Kodaň

Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Mukařov – Újezd, 14.00 Dobřejovice – Vlašim, 16.00 Škvorec - Rudná

Tipsport liga: Vlašim - Bohemians 0:7.
Velký pražský zimní fotbalový kalendář: Kdo, kde a s kým od ledna do března?

KUŽELKY

Interliga mužů: 10.00 KK Slavoj Praha - KK Ježci Jihlava (Pitterova 5, Praha 3)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorostu: 18.00 Slavia Praha - Dynamo Pardubice (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

Krajská soutěž mužů: 18.00 SK Žižkov Praha - SK Černošice B (SPM Arena v Butovicích, Praha 5)

VOLEJBAL

Extraliga mužů: 18.00 VK Lvi Praha - VK Dukla Liberec (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - Šelmy Brno (Přípotoční 300, Praha 10)

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 1. až 5. liga, od 8.00

Neděle v následující kapitole…

Chance liga, 39. kolo: Slavia - Kolín 4:1.
Konečně výhra doma! Hokejisté Slavie udolali Kolín

NEDĚLE 21. ledna

BASKETBAL

1. liga žen: 11.00 USK Praha B - Levhartice Chomutov B (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

Extraliga mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Superliga mužů: 17.00 Tatran Střešovice - Acema Sparta Praha (SC Řepy, Na Chobotě 420/16, Praha 17), 18.00 Sokol Královské Vinohrady - 1. SC Tempish Vítkovice (Polská 1, Praha 2), 18.00 FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

1. liga mužů: 18.00 Fat Pipe Start98 - DDQ Florbal Chomutov (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11)

Extraliga juniorů: 12.00 Acema Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9), 16.00 PSN Tatran Střešovice - 1. SC Tempish Vítkovice (Sibeliiova 368, Praha 6)

1. liga žen: 14.00 Fat Pipe Tigers Start98 - Rudý Dračice Mladých nadějí Týn (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4), 14.00 Panthers Praha - Sokol Nové Strašecí (hala ZŠ, Masarykova 878/115, Rudná, Praha-západ), 14.30 Sokol Královské Vinohrady - SK Meťák České Budějovice (Polská 1, Praha 2), 17.00 Black Angels - Florbal Ústí (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 17.00 Prague Tigers Nehvizdy - FBC Česká Lípa (hala ZŠ, Bedřicha Mouchy 1001, Nehvizdy, Praha-východ)

FOTBAL

Příprava: 10.00 Meteor – Rokycany (na Bedřichovské), 10.00 Újezd – Žižkov B, 10.30 Admira – Přední Kopanina (na Podolí)

Turnaj Brandýs: 10.00 Spoje - Žižkov B

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 16.00 Sparta Praha - Energie Karlovy Vary (O2 arena, Českomoravská, Praha 9)

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

Počernické memoriály: tři závody Sokola Horní Počernice (hala ZŠ Ratibořická, Praha 9), od 9.00

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 6. až 10. liga, od 8.00

Liga mistrů: Lvi Praha - Galati 3:0.
Úžasný úspěch! Lvi porazili Galati a postoupili do další fáze Ligy mistrů