PÁTEK 12. ledna

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.30 SP Basket - BK Lokomotiva Plzeň (hala Sokola pražského, Žitná 42, Praha 2)

FLORBAL

1. liga žen: 20.00 Sokol Královské Vinohrady - Prague Tigers Nehvizdy (Polská 1, Praha 2)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga dorostu: 15.00 Sparta Praha - Dukla Jihlava (Fortuna arena, Za Elektrárnou, Praha 7)

SOBOTA 13. ledna

ATLETIKA

Přebor Prahy v halových vícebojích: přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), od 12.00

Středočeský přebor: dospělé, juniorské a dorostenecké kategorie, Centrum sportu MV ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 1063/5, Praha 7), 10.00-18.00

BADMINTON

GPC dospělých: hala ZŠ Vinoř (Prachovická 340, Praha 9), od 9.00

BASKETBAL

NBL mužů: 17.30 USK Praha - Slavia Praha (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

Ženská BL: 17.00 BLK Slavia Praha - Sokol Hradec Králové (hala Rokytka, Hloubětínská 1156, Praha 14), ZVVZ USK Praha - Slovanka (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

Extraliga juniorek U19: 17.15 HB Basket Praha - Tygři Praha (Nedašovská 403, Praha 5)

CURLING

Mistrovství ČR smíšených týmů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Superliga mužů: 19.00 Fat Pipe Florbal Chodov - Předvýběr.cz Florbal MB (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11)

Extraliga žen: 14.00 PSN Tatran Střešovice - TJ Znojmo Laufen CZ (Sibeliova 368, Praha 6), 16.00 Fat Pipe Florbal Chodov - FBC Intevo Třinec (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11)

1. liga juniorek: 13.00 Fat Pipe Florbal Chodov - K1 Florbal Židenice GU19 (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 15.30 Sokol Královské Vinohrady - GC System Bulldogs Brno (Polská 1, Praha 2), 17.30 FbŠ Bohemians - Acema Sparta Praha Unyp (Bublina arena, Lomnického 1071/1, Praha 4), 20.00 Tatran Střešovice - FBS Olomouc (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

Tipsport liga: 10.30 Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice (na Xaverově)

Přípravné zápasy: 10.00 Motorlet Praha B - Admira Praha B, 11.00 Slavia Praha B - Slovan Velvary (umělka v Edenu)

Turnaj starých gard Újezd: 10.00 Újezd – Semice, 12.00 Rudná – Mukařov, 14.00 Vlašim - Škvorec

LEDNÍ HOKEJ

2. liga mužů: 17.00 Letci Letňany - HC Tábor (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

Krajská liga mužů: 17.30 Hvězda Praha - Sršni Kutná Hora (Na Rozdílu 752, Praha 6)

Krajská soutěž mužů: 14.30 HC Smíchov 1913 - Tatran Sedlčany (SPM arena, Radlická, Praha 5), 17.00 HC TNP Praha - SK Žižkov Praha (Ice Rink, Přetlucká 3422/23, Praha 10), HC Kobra Praha B - HC Cvočkaři Hořovice (Mikuleckého 1309, Praha 4), 18.00 HC Letci Letňany B - HC Hvězda Kladno (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

Extraliga dorostu: 12.45 Sparta Praha - HC Tábor (Fortuna arena, Za Elektrárnou, Praha 7)

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 1. až 5. liga, od 8.00

NEDĚLE 14. ledna

ATLETIKA

Přebor Prahy v halových vícebojích: přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), od 9.00

BASKETBAL

1. liga mužů: 18.00 BK Wolves Radotín - BK Levharti Chomutov (Pod školou 447, Černošice, Praha-západ)

Extraliga juniorů U19: 11.30 USK Praha - GBA Lions Jindřichův Hradec (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga juniorek U19: 9.30 HB Basket Praha - BA Sparta Praha (Nedašovská 403, Praha 5)

CURLING

Mistrovství ČR smíšených týmů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Superliga mužů: 14.00 Butchis - FB Hurrican Karlovy Vary, 18.30 Black Angels - Tatran Střešovice (oba zápasy hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10)

Extraliga žen: 16.00 FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11)

1. liga juniorek: 13.00 Fat Pipe Florbal Chodov - GC System Bulldogs Brno (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 16.00 FbŠ Bohemians - Black Angels (Bublina arena, Lomnického 1071/1, Praha 4), 16.30 Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice GU19 (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL

Přípravný zápas: 10.00 Dukla Praha B - Sparta Kolín (v Satalicích)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 16.00 Sparta Praha - Verva Litvínov (O2 arena, Českomoravská, Praha 9)

POZEMNÍ HOKEJ

1. halová liga mužů: turnaj v hale Průhonice (Školní 191). Program: 9.00 Hostivař - President, 10.00 Kadaň - Praga, 11.00 Litice B - Hradec Králové, 12.00 Praga - Hostivař, 13.00 Hradec Králové - President, 14.00 Litice B - Kadaň

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hraje 6. až 10. liga, od 8.00