PÁTEK 15. prosince

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.30 Sokol pražský - BK Lokomotiva Plzeň (Žitná 42, Praha 2)

FLORBAL

Superliga mužů: 20.00 Sokol Královské Vinohrady - Black Angels (Polská 1, Praha 2)

FUTSAL

2. liga mužů: 19.05 Bohemians Praha 1905 - Tiradores Ústí nad Labem (hala Řepy, Na Chobotě 420/16, Praha 17), 19.30 Wizards DDM Praha - Arsenal Benešov (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů: 18.00 Sparta Praha - Kometa Brno (Fortuna arena, Za Elektrárnou, Praha 7)

VOLEJBAL

1. liga mužů: 19.00 ČZU Praha – VK Brno (Sídlištní 1167, Praha 6), MFF Praha – TJ Holubice (Bruslařská 1132, Praha 10), Lvi Praha B – SK Volejbal Kolín (Bellušova 1877, Praha 5)

1. liga žen: 18.00 Sokol Nusle – Sokol Dobřichovice (Na Květnici 700, Praha 4)

SOBOTA 16. prosince

ATLETIKA

Vánoční hala 130 let Sparty: soutěž mládeže ve vrhu koulí (hala Podvinný mlýn, Kovanecká 27, Praha 9), od 10.00

Vánoční hala žactva: přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 13.00-19.00

BADMINTON

Extraliga smíšených družstev: 15.00 BK Meteor Praha - Badminton FSpS MU (hala ZŠ Vinoř, Prachovická 340, Praha 9)

BASKETBAL

Ženská BL: 16.00 BLK Slavia Praha - SBŠ Ostrava (hala Rokytka, Hloubětínská 1156, Praha 14), 17.00 ZVVZ USK Praha - Kara Trutnov (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

Extraliga juniorek U19: 14.30 Tygři Praha - BA Sparta Praha (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ)

Extraliga juniorů U19: 13.00 Sokol pražský - BA Nymburk (Žitná 42, Praha 2)

CURLING

Divizní soutěž: hala Roztyly (Komárkova 12, Praha 11) a hala Zbraslav (Pod Třešňovkou 234, Praha 5), od 9.00

FLORBAL

1. liga žen: 16.45 Acema Sparta Praha - Panthers Praha (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5), 16.00 Fat Pipe Tigers Start98 - Black Angels (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí 3, Praha 11), 18.00 Sokol Královské Vinohrady - Prague Tigers Nehvizdy (Polská 1, Praha 2)

1. liga juniorek: 18.00 Black Angels - FBC Liberec (hala ZŠ Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500, Praha 9), 19.30 Acema Sparta Praha UNYP - IBK Hradec Králové (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5), 20.00 Tatran Střešovice - Fat Pipe Florbal Chodov (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Bohemians Praha 1905 - Dynamo České Budějovice (Ďolíček, Praha 10)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů: 13.00 Sparta Praha - Dukla Jihlava (Fortuna arena, Za Elektrárnou, Praha 7)

Krajská soutěž mužů: 17.00 HC TNP Praha - HC Cvočkaři Hořovice (SPM arena, Butovice, Praha 5), 18.00 HC Letci Letňany B - HC Příbram B (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

VOLEJBAL

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hrají 1.-5. liga, od 8.00

NEDĚLE 17. prosince

BADMINTON

Extraliga smíšených družstev: 11.00 BK Meteor Praha - SK Brno Slatina (hala ZŠ Vinoř, Prachovická 340, Praha 9)

BASKETBAL

1. liga mužů: 18.00 BK Wolves Radotín - USK Praha B (Pod školou 447, Černošice, Praha-západ)

Extraliga juniorek U19: 10.00 BA Sparta Praha - Tygři Praha (Kuncova 1617/3, Praha 5), 10.30 HB Basket Praha - KP Brno (hala Aritma, Nad lávkou 5, Praha 6), 11.00 USK Praha - KP Brno (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

Divizní soutěž: hala Roztyly (Komárkova 12, Praha 11) a hala Zbraslav (Pod Třešňovkou 234, Praha 5), od 9.00

FLORBAL

Superliga mužů: 13.30 Black Angels - FbŠ Bohemians (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 16.00 Fat Pipe Florbal Chodov - 1. SC Tempish Vítkovice (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 17.30 Acema Sparta Praha - FBC ČPP BG Ostrava (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9), 18.00 Butchis - Sokol Královské Vinohrady (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10)

Extraliga juniorů: 11.00 PSN Tatran Střešovice - Acema Sparta Praha UNYP (Sibeliova 368, Praha 6), 18.00 FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Fat Pipe Florbal Chodov (hala ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí, Praha 11)

Extraliga žen: 14.00 PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP BG Ostrava (Sibeliova 368, Praha 6), 15.00 FbŠ Bohemians - 1. SC Tempish Vítkovice (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí 3, Praha 11)

1. liga žen: 13.00 Fat Pipe Tigers Start98 - Prague Tigers Nehvizdy (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 15.15 Acema Sparta Praha - FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5), 18.00 Sokol Královské Vinohrady - Black Angels (Polská 1, Praha 2)

1. liga juniorek: 12.30 Acema Sparta Praha UNYP - FBC Liberec (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5), 17.00 Black Angels - IBK Hradec Králové (hala ZŠ Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500, Praha 9), Tatran Střešovice - Sokol Královské Vinohrady (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Sparta Praha - FK Teplice (epet arena, Praha 7)

LEDNÍ HOKEJ

Krajská soutěž mužů: 18.00 SK Žižkov Praha - Tatran Sedlčany (SPM arena, Butovice, Praha 5)

VOLEJBAL

1. liga žen: 10.00 Sokol Nusle – Sokol Dobřichovice (Na Květnici 700, Praha 4)

Avlka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hrají 6.-10. liga, od 8.00