PÁTEK 8. prosince

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.30 SP Basket - BK Wolves Radotín (Žitná 42, Praha 2)

STOLNÍ TENIS

Extraliga mužů: 18.00 SF SKK El Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové (Stadion mládeže, Na Kotlářce 1, Praha 6)

SOBOTA 9. prosince

BASKETBAL

NBL mužů: 17.30 USK Praha - BK Geosan Kolín (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

1. liga žen: 12.30 USK Praha B - TJ Sokol Pečky (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7), 13.30 BA Sparta - SK UP Olomouc (Kuncova 1617/3, Praha 5)

CURLING

1. liga mužů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

1. liga mužů: 20.00 Fat Pipe Start98 - Florbal Ústí (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11)

1. liga žen: 17.00 Fat Pipe Tigers Start98 - Sokol Královské Vinohrady (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), Black Angels - Mitel Florbalová akademie MB (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10), 19.00 Panthers Praha - Rudý dračice MN Týn (hala ZŠ, Masarykova 878, Rudná, Praha-západ), 20.00 Prague Tigers Nehvizdy - Acema Sparta Praha (hala ZŠ, Bedřicha Mouchy 1001, Nehvizdy, Praha-východ)

Chystá se další turnaj Back 2 The Street! Tentokrát v areálu SC Řepy.
Back 2 the Street: Zahrajte si v Řepích se svým týmem i vy!

LEDNÍ HOKEJ

Návrat legend: 18.00 Exhibiční utkání ke 120 letům založení HC Sparta Praha (Fortuna arena, Za Elektrárnou 1, Praha 7)

1. liga mužů: 15.00 Slavia Praha - HC Přerov (Eden, Vladivostocká, Praha 10)

2. liga mužů: 15.00 HC Letci Letňany - HC Cheb (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

Krajská soutěž mužů: 17.00 HC Smíchov 1973 - SK Žižkov Praha (SPM arena, Radlická, Praha 5)

POZEMNÍ HOKEJ

Halová extraliga mužů: turnaj v hale Sokol Kbely (Mladoboleslavská 210, Praha 9). Program: 15.00 Slavia - Litice, 16.00 Rača - Bohemians, 17.00 Rakovník - Bolevec, 18.00 Litice - Rača, 19.00 Slavia - Bolevec, 20.00 Rakovník - Bohemians

VOLEJBAL

AVLka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hraje 1. až 5. liga, od 8.00

Adventní akce najdete po celé Praze, ale nejen události tohoto typu se na vás o víkendu těší.
Pražské víkendové tipy: Bavte se! Metropole je plná zajímavých akcí

NEDĚLE 10. prosince

BASKETBAL

1. liga mužů: 17.00 USK Praha B - Slavoj BK Litoměřice (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

1. liga žen: 11.00 BA Sparta - BK Havířov (Kuncova 1617/3, Praha 5), USK Praha B - BK Studánka Pardubice (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

1. liga mužů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Superliga mužů: 17.00 Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary (Polská 1, Praha 2), 19.00 Butchis - FbŠ Bohemians (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

1. liga žen: 12.30 Panthers Praha - SK Meťák České Budějovice (hala ZŠ, Masarykova 878, Rudná, Praha-západ), 17.00 Prague Tigers Nehvizdy - Mitel Florbalová akademie MB (hala ZŠ, Bedřicha Mouchy 1001, Nehvizdy, Praha-východ), Black Angels - Acema Sparta Praha (hala Štěrboholy, U Školy 430, Praha 10)

Ondřej Vorlíček.
V Praze na Haštalu odstartuje první ročník mezinárodního squashového turnaje

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 15.00 Sparta Praha - FK Jablonec (epet arena na Letné, Praha 7), 18.00 Slavia Praha - FK Mladá Boleslav (Fortuna arena v Edenu, Praha 10)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 16.00 Sparta Praha - Motor České Budějovice (O2 arena, Českomoravská 17, Praha 9)

VOLEJBAL

AVLka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hraje 6. až 10. liga, od 8.00