SOBOTA 2. prosince

ATLETIKA

Mikulášská hala: 16. ročník závodů žactva, hala Otakara Jandery ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 5, Praha 7), 10.00-17.30

BASKETBAL

NBL mužů: 18.00 Slavia Praha - BC Geosan Kolín (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

Extraliga juniorů U19: 15.00 Tygři Praha - Slavoj BK Litoměřice (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ), 16.30 USK Praha - Sokol Písek Sršni (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

Ženská BL: 17.00 ZVVZ USK Praha - KP Tany Brno (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

Extraliga juniorek U19: 12.00 USK Praha - HB Basket Praha (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

Extraliga mužů a žen: specializovaná arena v Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

1. liga juniorek: 15.00 Fat Pipe Florbal Chodov - Sokol Královské Vinohrady (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 18.00 FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice (Exe sport arena, Gončarenkova 1003/29, Praha 4)

V Botanické zahradě PřFUK začala Vánoční výstava.
Pražské víkendové tipy: Zpestřete si první prosincové dny!

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec (v Ďolíčku)

HÁZENÁ

1. liga mužů: 16.00 Sokol Vršovice - Tatran Bohunice (Vršovické náměstí 111, Praha 10)

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 16.00 HC Kert park Praha - HbK Karviná (Kolovečská 1938, Praha 5)

JUDO

Pražský adventní pohár: turnaj mládeže i dospělých, hala Jedenáctka (Mírového hnutí 3, Praha 11)

LEDNÍ HOKEJ

1. liga mužů: 15.00 Slavia Praha - Stadion Litoměřice (Eden, Vladivostocká, Praha 10)

2. liga mužů: 18.00 Kobra Praha - Letci Letňany (Mikuleckého 1584, Praha 4)

Krajská liga: 17.30 Hvězda Praha - HC Benátky nad Jizerou B (Na Rozdílu 1, Praha 6)

Krajská soutěž: 12.00 Kobra Praha B - HK Příbram 99 (Mikuleckého 1584, Praha 4), 17.00 HC Smíchov 1913 - HC Příbram B (SPM arena, Radlická, Praha 5), 18.30 Letci Letňany B - SK Žižkov Praha (Ice arena, Tupolevova, Praha 9

Slavia na domácím ledě podlehla Třebíči 1:5.
Podívejte se: Opět prohra. Slávisté v Edenu podlehli Třebíči

MODERNÍ GYMNASTIKA

Klánovický Mikuláš cup: společné skladby a soutěž dvojic/trojic. Sportovní hala starosty Hanzala (V soudním 1000, Praha 9), od 9.00

POZEMNÍ HOKEJ

Halová extraliga mužů: turnaj v hale Sokol Kbely (Mladoboleslavská 210, Praha 9). Program: 15.00 Bolevec - Rača, 16.00 Rakovník - Litice, 17.00 Bohemians - Bolevec, 18.00 Rača - Slavia, 19.00 Litice - Bohemians, 20.00 Slavia - Rakovník

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: 15.00 TTC Elizza Praha - TJ Sokol Borová (Brandlova 1386/21, Praha 4)

1. liga žen: 9.00 SF SKK El Niňo Praha - TTC Elizza Praha

VOLEJBAL

Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - VK Prostějov (Přípotoční 300, Praha 10)

AVLka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hrají 1. až 5. liga, od 8.00

Přípravný zápas na umělce v Edenu: Dukla - Vlašim.
Zasněžená příprava: Dukla si v Edenu poradila s Vlašimí

NEDĚLE 3. prosince

BADMINTON

Mikulášský turnaj: turnaj mládeže U8 až U17, Badminton Arena Skalka (OC Tesco, Přetlucká 50, Praha 10), 9.00-17.30

BASKETBAL

Extraliga juniorů U19: 8.30 Sokol pražský - Sokol Písek Sršni (Žitná 42, Praha 2), 17.00 Tygři Praha - Válečníci Děčín (Lidická 210, Jeneč, Praha-západ)

Extraliga juniorek U19: 9.00 USK Praha - BK Strakonice (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

Extraliga mužů a žen: specializovaná arena v Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Superliga mužů: 14.00 Black Angels - 1. SC Tempish Vítkovice, 18.00 Butchis - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (oba zápasy hala Štěrboholy, U školy 430, Praha 10)

Extraliga juniorů: 18.00 Black Angels - Asper Šumperk (hala Kbely, Toužimská 732, Praha 9)

1. liga juniorek: 16.00 FbŠ Bohemians - FBS Olomouc (Bublina arena, Lomnického 1071/1, Praha 4)

Fotbalový kouč Michal Horňák (uprostřed v šedém triku) na Žižkově předčasně skončil.
Vynucená změna. Horňák na Žižkově skončil, o nástupci se jedná

HÁZENÁ

Extraliga mužů: 10.30 HC Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek (SC Řepy, Na Chobotě 420/16, Praha 17)

1. liga mužů: TJ JM Chodov - Velká Bystřice/Olomouc (Mírového hnutí 2137, Praha 11)

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: 10.00 TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové B (Brandlova 1386/21, Praha 4)

VOLEJBAL

AVLka: další díl tradiční dlouhodobé soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hrají 6. až 10. liga, od 8.00