PÁTEK 24. listopadu

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.30 SP Basket – GBA Lions Jindřichův Hradec (Žitná 42, Praha 2), 20.00 USK Praha B – Sokol pražský (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

FLORBAL

1. liga žen: 19.45 Acema Sparta Praha – Florbal Chomutov (UNYP Arena, Kovanecká 27, Praha 9), 20.00 Prague Tigers Nehvizdy – Black Angels (hala ZŠ, Bedřicha Mouchy 243, Nehvizdy, Praha-východ)

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů: 18.00 Slavia Praha – IHC Písek (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

STOLNÍ TENIS

Extraliga mužů: 18.00 SF SKK El Niňo Praha – KT Praha (Stadion mládeže, Na Kotlářce 1, Praha 6)

SOBOTA 25. listopadu

BASKETBAL

Ženská BL: 17.00 ZVVZ USK Praha – Levhartice Chomutov (Hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7), BLK Slavia Praha – DSK Basketball Brandýs nad Labem (hala Rokytka, Hloubětínská 1156, Praha 14)

FLORBAL

1. liga žen: 15.00 Sokol Královské Vinohrady – Panthers Praha (Polská 1, Praha 2), 19.00 Fat Pipe Tigers Start98 – FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí 3, Praha 11)

Liga juniorů: 19.30 Acema Sparta Praha – Fat Pipe Florbal Chodov (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Slavia Praha – Dynamo České Budějovice

FUTSAL

2. liga mužů: 19.05 Bohemians 1905 – FK Kladno (hala SC Řepy, Na Chobotě 420, Praha 6)

HÁZENÁ

1. liga mužů: 16.00 TJ Dukla Praha – Sokol Vršovice (Pilotů 217, Praha 6)

LEDNÍ HOKEJ

2. liga mužů: 18.00 HC Letci Letňany – HC Příbram (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

Extraliga dorostu: 18.15 Slavia Praha – Motor České Budějovice (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

MODERNÍ GYMNASTIKA

Mistrovství ČR a finále Českomoravského poháru společných skladeb: Hala Jižní město (Květnového vítězství 52, Praha 11), od 9.00

NOHEJBAL

Poslední smeč: 36. ročník tradičního turnaje, hala TJ Pankrác (Lomnického 1, Praha 4), základní skupiny od 8.30

POZEMNÍ HOKEJ

Halová extraliga žen: turnaj v hale TJ Sokol Kbely (Mladoboleslavská 210, Praha 9). Program: 9.00 Praga – Hradec Králové, 10.00 Mnichovice – Litice, 11.00 Rakovník – Slavia, zápasy od 12.00, 13.00 a 14.00 dle umístění v tabulce

Halová extraliga mužů: turnaj v hale TJ Sokol Kbely (Mladoboleslavská 210, Praha 9). Program: 15.00 Rača – Litice, 16.00 Bolevec – Slavia, 17.00 Bohemians – Rakovník, 18.00 Litice – Bolevec, 19.00 Rakovník – Rača, 20.00 Slavia – Bohemians

NEDĚLE 26. listopadu

BASKETBAL

1. liga mužů: 18.00 BK Wolves Radotín – Slavoj BK Litoměřice (Pod Školou 447, Černošice, Praha-západ)

FLORBAL

Extraliga mužů: 16.00 Fat Pipe Florbal Chodov – Black Angels (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 17.00 Sokol Královské Vinohrady – Předvýběr.cz Florbal MB (Polská 1, Praha 2), 18.00 FbŠ Bohemians – FBC Liberec (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9)

Liga juniorů: 14.00 Acema Sparta Praha – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (UNYP arena, Kovanecká 27, Praha 9), 17.00 PSN Tatran Střešovice – Fat Pipe Florbal Chodov (Sibeliova 368, Praha 6)

1. liga žen: 13.00 Fat Pipe Tigers Start98 – Panthers Praha (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 11), 13.30 Sokol Královské Vinohrady – FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň (Polská 1, Praha 2), 17.00 Acema Sparta Praha – TJ Sokol Nové Strašecí (Arena Barrandov, Lohniského 903, Praha 5)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Sparta Praha – FC Zlín

FUTSAL

2. liga mužů: 19.30 Wizards DDM Praha – Absolut Černý Dub (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

HOKEJBAL

1. liga mužů: 11.00 TJ Kovo Praha – Vlčí smečka Ústí nad Labem (Stadion mládeže na Palmovce, Pod Plynojemem, Praha 8)

NOHEJBAL

Poslední smeč: 36. ročník tradičního turnaje, hala TJ Pankrác (Lomnického 1, Praha 4), postupové skupiny a zápasy o konečné umístění od 8.30

Pořádáte nějakou sportovní akci a rádi byste ji měli v tomto našem pravidelném přehledu? Napište na michal.kava@denik.cz!