PÁTEK 17. února

ATLETIKA
VZ žactva, mládežnických kategorií a dospělých: přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 16-20.30

BASKETBAL
Ženská BL: 18.00 ZVVZ USK Praha - BK Strakonice (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)
1. liga mužů: 19.30 USK Praha B - BK Opava B (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2)

CURLING
Mistrovství ČR mužů a žen, finále: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL
Superliga mužů: 19.00 FbŠ Bohemians - Florbal Mladá Boleslav (hala Vinohrady, Polská 1, Praha 2)

FOTBAL
Příprava: 18.00 Meteor - Hostouň (areál Bedřichovská, Praha 8)

LEDNÍ HOKEJ
Extraliga dorostu: 17.45 HC Slavia Praha - HC Poruba (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 18.45 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (Sportovní hala Fortuna, Za Elektrárnou 1, Praha 7)

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: 18.00 SF SKK El Niňo Praha - SK Dobré (Na Kotlářce 1, Praha 6)

SOBOTA 18. února

BADMINTON
Skalka Cup: turnaj dospělých kategorie C a D, Badminton Aréna Skalka (Přetlucká 3295/50, Praha 10), od 9

BASKETBAL
NBL mužů: 17.30 USK Praha - Královští sokoli (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2), 18.00 SK Slavia Praha - BK Redstone Olomoucko (hala Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)
Extraliga juniorů U19: 12.00 USK Praha - BK Vividbooks Pardubice (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2), 15.00 Sokol pražský - GBA Sojky Pelhřimov (Žitná 42, Praha 2)
Extraliga juniorek U19: 11.00 BA Sparta Praha - HB Basket Praha (Kuncova 1617/3, Praha 5)

CURLING
Mistrovství ČR mužů a žen, finále: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL
Extraliga žen: 18.30 Fat Pipe Florbal Chodov - Bulldogs Brno (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 4), 19.00 FbŠ Bohemians - Fat Pipe Tigers Start98 (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí 3, Praha 4), PSN Tatran Střešovice - Florbalová akademie Mladá Boleslav (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL
Weber cup na Aritmě: 9.00 Aritma - Řeporyje, 13.00 Povltavská FA - Motorlet, 15.00 Raptors - 1999 Praha
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Dubeč - Troja, 12.30 Praga - Vršovice
Turnaj v Brandýse: 10.00 Brandýs - Admira B, 12.00 Spoje - Nymburk
Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Újezd - Rudná, 14.00 Mukařov - Dobřejovice, 16.00 Vlašim - Semice
Příprava: 10.00 Újezd - Kolín, 10.30 Motorlet - Přepeře, 11.00 Aritma - Louny, 11.00 Bohemians B - Ústí nad Labem (v Uhříněvsi), 12.30 Vltavín - Velvary (na Zličíně)

LEDNÍ HOKEJ
2. liga: 18.00 HC Kobra Praha - Slovan Ústí nad Labem (Mikuleckého 1309, Praha 4)
Extraliga dorostu: 12.45 HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 13.00 HC Sparta Praha - HC Poruba (Sportovní hala Fortuna, Za Elektrárnou 1, Praha 7)

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: 9.00 SF SKK El Niňo Praha - MSK Gumotex Břeclav (Na Kotlářce 1, Praha 1)
1. liga mužů: 13.30 SF SKK El Niňo Praha B - TTC MS Brno (Na Kotlářce 1, Praha 1), 15.00 SK Slavia Praha - KST Zlín (Pod Juliskou 4, Praha 6)

VOLEJBAL
Mizuno AVL: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hraje 1.-5. liga, od 8.00

NEDĚLE 19. února

ATLETIKA
Otevřené halové závody Atletika Stodůlky: přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 14-19

BASKETBAL
Extraliga juniorů U19: 12.30 USK Praha - GBA Sojky Pelhřimov (hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2), 14.00 Sokol pražský - BK Vividbooks Pardubice (Žitná 42, Praha 2)
Extraliga juniorek U19: 14.00 BA Sparta Praha - BK Levhartice Chomutov (Kuncova 1617/3, Praha 5)

CURLING
Mistrovství ČR mužů a žen, finále: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL
Superliga mužů: 17.00 Fat Pipe Florbal Chodov - Sokoli Pardubice (Hala JM, Květnového vítězství, Praha 4), Sokol Královské Vinohrady - Black Angels (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: 18.00 Sparta - Jablonec
Aritma cup: 11.00 Řepy - Košíře, 13.00 Stodůlky - Roztoky
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Malešice - Jevany, 12.30 Kyje - Dolní Chabry
Příprava: 10.30 Admira - Benešov (v Podolí), 11.00 Sparta B - Písek

HÁZENÁ
1. liga žen: 15.00 Sokol Vršovice - TJ Sokol Velké Meziříčí (Vršovické náměstí 111, Praha 10)

STOLNÍ TENIS
1. liga mužů: 10.00 SF SKK El Niňo Praha B - TJ Agrotec Hustopeče (Na Kotlářce 1, Praha 1), SK Slavia Praha - KST Nový Jičín (Pod Juliskou 4, Praha 6)

VOLEJBAL
Mizuno AVL: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou, Praha 6), hraje 6.-10. liga, od 8.00