PÁTEK 6. května

ATLETIKA

Veřejné závody PAS: běžecké závody, pořádá ASK Slavia v areálu v Edenu (Vladivostocká 1460, Praha 10), 16.30-19.30

BASEBALL

Extraliga mužů: 19.00 Eagles Praha - Sokol Hluboká (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4)

BASKETBAL

Baráž o NBL mužů: 20.00 SK Slavia Praha - GBA Fio banka Jindřichův Hradec (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

CURLING

Mistrovství ČR seniorů a akademiků: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

JUDO

Extraliga mužů: zápasy 2. a 3. kola, od 18.00 prezentace, od 19.00 zahájení soutěže. Zápasy proběhnou v pořadí: USK Praha - SK KP Brno, USK Praha - Judo Vysočina, SKKP Brno - Judo Vysočina, USK Praha - SK KP Brno, USK Praha - Judo Vysočina, SKKP Brno - Judo Vysočina

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ

Jarní cena Chuchle areny Praha: areál dostihového závodiště ve Velké Chuchli (Radotínská 69, Praha 5), 8-18

VOLEJBAL

Extraliga mužů, 4. finále: 19.10 VK Lvi Praha - ČEZ Karlovarsko (Unyp arena na Podvinném Mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

SOBOTA 7. května

ATLETIKA

Víceboje na Děkance: pořádá Spartak Praha 4 v areálu na Děkance (Děkanská vinice I 987/5, Praha 4), od 12.30

BASEBALL

Extraliga mužů: 13.00 Eagles Praha - Sokol Hluboká (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4), 13.00 a 16.00 Tempo Praha - Cardion Hroši Brno (Zelenkova 3, Praha 4)

CURLING

Mistrovství ČR seniorů a akademiků: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

INLINE HOKEJ

Extraliga mužů: 10.00 IHC Roller Storm Praha - SK Černošice, 11.30 IHC Prague Rats - HC Cvočkaři Hořovice, 13.00 IHC Roller Storm Praha - HC Cvočkaři Hořovice, 15.30 IHC Prague Rats - SK Černošice, všechny zápasy na stadionu Nikolajka (U Nikolajky 2214/28, Praha 5)

NOHEJBAL

Extraliga mužů: 10.00 TJ Avia Čakovice - TJ Spartak Čelákovice (Ke Stadionu, Praha 9)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ

Jarní cena Chuchle areny Praha: areál dostihového závodiště ve Velké Chuchli (Radotínská 69, Praha 5), 8-18

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 16.00 HC 1946 Praga - President (Nad Zemankou 10, Praha 4), HC Hostivař - HC Litice (Švehlova 36, Praha 10)

Extraliga žen: 14.00 HC Hostivař - HC 1946 Praga (Švehlova 36, Praha 10)

SOFTBAL

Extraliga žen: 14.30 a 16.30 Eagles Praha - Chemie Kotlářka (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4), Tempo Praha - SaBaT Praha (Zelenkova 3, Praha 4), 16.00 a 18.00 SK Joudrs Praha - Arrows Ostrava (Svoboda park v Bohnicích, Dolákova 555, Praha 8)

NEDĚLE 8. května

ATLETIKA

Pražský maraton: start na Staroměstském náměstí (Praha 1), od 9.00, vyhlášení výsledků 12.00

Víceboje na Děkance: pořádá Spartak Praha 4 v areálu na Děkance (Děkanská vinice I 987/5, Praha 4), od 12.30

BASEBALL

Extraliga juniorů: 13.00 a 16.00 Tempo Praha - Nuclears Třebíč (Zelenkova 3, Praha 4), Eagles Praha - Cardion Hroši Brno (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4), SaBaT Praha - Draci Brno (U Vltavy 1, Praha 7)

CURLING

Mistrovství ČR seniorů a akademiků: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ

Jarní cena Chuchle areny Praha: areál dostihového závodiště ve Velké Chuchli (Radotínská 69, Praha 5), 8-18

SOFTBAL

Extraliga žen: 11.00 a 13.00 SK Joudrs Praha - Snails Kunovice (Svoboda park v Bohnicích, Dolákova 555, Praha 8), 14.30 a 16.30 SaBaT Praha - Eagles Praha (U Vltavy 1, Praha 7), Tempo Praha - Chemie Kotlářka (Zelenkova 3, Praha 4)

Pražský fotbal o víkendu

FORTUNA:LIGA

Sobota: 16.00 Teplice - Jablonec

Neděle: 16.00 Plzeň - Sparta, 19.00 Slavia - Slovácko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 17.00 Sparta B - Opava (na Letné)

Neděle: 10.15 Žižkov - Prostějov, 17.00 Brno - Dukla

ČFL, skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Sokolov

Neděle: 10.15 Slavia B - Motorlet, Admira - Karlovy Vary

ČFL, skupina B

Neděle: 10.15 Dukla B - Bohemians B (v Radotíně)

Divize, skupina B

Sobota: 10.15 Aritma - Louny, Brandýs nad Labem - Meteor

Pražský přebor

Pátek: 18.00 Motorlet B - Uhelné sklady

Sobota: 10.15 Podolí - Královice, Kolovraty - Hostivař

Neděle: 17.00 Vyšehrad B - Přední Kopanina, Újezd nad Lesy - Dukla Jižní Město, Třeboradice - Zličín, 17.30 Žižkov B - Újezd Praha 4

Dohrává se 11. května: Admira B - Radotín

1. A třída, skupina A

Sobota: 10.15 Spoje - Ďáblice, 10.30 Háje - Vršovice, Uhříněves - Kyje, Troja - Praga, 17.00 Tempo - Štěrboholy, Dolní Počernice - Dolní Chabry

Neděle: 17.00 Xaverov - Březiněves, Kunratice - Hrdlořezy

1. A třída, skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Aritma B, Modřany - Cholupice, ČAFC - Braník, 10.30 Nebušice - Slivenec, 17.00 Přední Kopanina B - 1999 Praha

Neděle: 17.00 Zbraslav - Libuš, Stodůlky - Střešovice

1. B třída, skupina A

Sobota: 13.00 Raptors - Podolí B, 17.00 Lipence - Meteor B

Neděle: 14.00 Smíchov - Radotín B, 17.00 MSM - Bohnice, Střešovice B - Čakovice, Tempo B - Zličín B, Řepy - Braník B, Spoje B - Písnice

1. B třída, skupina B

Sobota: 13.00 Kolovraty B - Strašnice, 14.00 Partisan - Hostivař B, 17.00 Újezd nad Lesy B - ČAFC B, Dubeč - Ďáblice B, Chodov - Junior

Neděle: 17.00 Háje - Třeboradice B, Kbely - Klánovice

Dohrává se 12. května: 18.30 Kyje B - Újezd Praha 4 B

2. třída, skupina A

Sobota: 13.30 Modřany B - Suchdol, 17.00 Lochkov - Nebušice B, Točná - Slivenec, Smíchvo B - Řeporyje B

Neděle: 17.00 Košíře - Lipence B, Bílá Hora - Střešovice C

2. třída, skupina B

Sobota: 17.00 Vinoř - Strašnice B

Neděle: 16.00 Královice B - Dolní Počernice B, 17.00 Zlíchov B - Satalice, Dolní Chabry B - Ambassadors, Kačerov - Zbraslav B, Troja - Praga B

2. třída, skupina C

Sobota: 17.00 Stodůlky B - Malešice

Neděle: 15.15 Dukla Jižní Město B - Benice, 17.00 Dubeč B - Dolní Měcholupy, Nusle - Vršovice B, Šeberov - Uhříněves B, Štěrboholy B - Praga C

3. třída, skupina A

Sobota: 15.00 Bílá Hora B - FK Dukla, 15.15 Řepy B - Suchdol B

Neděle: 17.00 Lysolaje - Prosex, Chuchle - Raptors B, Březiněves B - Dolní Počernice C

3. třída, skupina B

Sobota: 13.00 Benice B - Malešice B, 17.00 Kunratice B - Chodov B, Hrdlořezy B - Běchovice

Neděle: 14.30 Šeberov B - Újezd Praha 4 C, 17.00 Koloděje - Union Žižkov

3. třída, skupina C

Sobota: 10.00 Kačerov B - Krč, 10.30 Hostivař C - Libuš B, 11.00 Cholupice B - Kbely B

Neděle: 17.00 Bohnice B - Čakovice B

1. česká liga dorostu U19

Sobota: 11.00 Sparta - Hradec Králové, 12.30 Slavia - Olomouc, 13.15 Meteor - Karviná

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Bohemians - Petřín Plzeň, Motorlet - Příbram B, Žižkov - Vyšehrad, Tempo - Sparta B, Hradec Králové B - Dukla, Neratovice-Byškovice - Admira, Jablonec - Meteor B

1. liga žen

Sobota: 16.00 Sparta - Slavia

Neděle: 15.30 Pardubice - Dukla

2. liga žen

Sobota: 14.30 ABC Braník - Teplice, 15.00 FC Praha - Olomouc

Neděle: 17.30 Sparta B - Hradec Králové