PÁTEK 11. února

ATLETIKA

Mistrovství ČR v halových vícebojích: závody od žákovských po dospělé kategorie, Hala Otakara Jandery ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 1063, Praha 7), 10.00 - 19.00

Veřejné závody ve vrhu koulí mládeže: závody juniorských a dorosteneckých kategorií, hala Sokola Královské Vinohrady (Polská 2400/1a, Praha 2), od 16.00

BASKETBAL

Ženská BL: 18.00 ZVVZ USK Praha - Slovanka, hala Královka (Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

Extraliga juniorek U19: 17.15 HB Basket Praha - USK Praha, hala Zličín (Nedašovská 403, Praha 5)

1. liga mužů: 19.30 Sokol pražský - Basket Brno U23 (Žitná 42, Praha 2)

FLORBAL

1. liga žen: 20.00 Prague Tigers Nehvizdy - Sokol Nové Strašecí (hala ZŠ Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1000, Nehvizdy, Praha-východ)

FUTSAL

1. liga: 20.00 Slavia Praha - Žabinští Vlci Brno (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10), 20.00 AC Sparta Praha - FTZS Liberec (hala Řepy, Na Chobotě 1420/16, Praha 6)

LEDNÍ HOKEJ

Pražský přebor: 18.30 HC Smíchov 1913 – HC Berounští Medvědi (U Nikolajky 2214/28 , Praha 5)

SOBOTA 12. února

ATLETIKA

Mistrovství ČR v halových vícebojích: závody od žákovských po dospělé kategorie, Hala Otakara Jandery ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 1063, Praha 7), 10.00 - 18.00

Veřejné halové závody: závody od žákovských po dospělé kategorie, zajišťuje Sokol Kolín, přetlaková hala na Strahově (Vaníčkova, Praha 6), 11.00 - 16.00

BADMINTON

GPC U19: turnaj juniorů, hala ZŠ Vinoř (Prachovická 340, Praha 9), od 9.00

BASKETBAL

NBL mužů: 17.30 USK Praha - BK Opava (Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga juniorů: 12.30 USK Praha - Basket Brno (Na Folimance 2, Praha 2), 14.30 Sokol pražský - Tygři Brno (Žitná 42, Praha 2)

FLORBAL

Extraliga žen: 13.00 FatPipe Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice (hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

Liga juniorek: 9.00 Panthers Praha - FbŠ Bohemians (hala ZŠ Rudná, Masarykova 878/115, Praha-západ), 16.00 FatPipe Tigers Start98 Kunratice - FBŠ Slavia Plzeň (hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 19.00 Acema Sparta Praha - FBS Olomouc (X3M arena Barrandov, Chaplinovo náměstí 1, Praha 5), 19.00 FatPipe Florbal Chodov - Black Angels (hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

1. liga mužů: 18.00 FatPipe Start 98 Kunratice - TJ Znojmo Laufen (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

Liga juniorů: 13.00 Acema Sparta Praha - PSN Tatran Střešovice (UNYP arena na Podvinném Mlýně, Kovanecká 27, Praha 9), 16.30 Black Angels - FatPipe Florbal Chodov (hala Kbely, Albrechtická 732/1, Praha 9), 18.00 Panthers Praha - FBŠ HH Brno (hala ZŠ Rudná, Masarykova 878/115, Praha-západ)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 15.00 Bohemians - Zlín

Přípravné zápasy: 10.00 Dukla - Vltavín (v Satalicích), Meteor - Zbuzany (na Bedřichovské), Aritma - Motorlet, 12.00 Bohemians B - Libiš (v Uhříněvsi)

Weber cup: 10.00 Radotín - Jíloviště, 12.00 Meteor B - Povltavská B (oba zápasy hřiště Radotín), 12.00 Spoje - Aritma B, 14.00 Střešovice - 1999 Praha (oba zápasy hřiště Aritma)

Aritma cup: 16.00 Hostivice - Košíře (hřiště Aritma)

Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Kyje - Dolní Chabry, 12.30 Jevany - Újezd nad Lesy

Zimní turnaj v Brandýse nad Labem: 10.00 Brandýs nad Labem - Kosmonosy, 12.00 Benátky nad Jizerou - Admira B, 14.00 Zápy - Velim

HÁZENÁ

1. liga mužů: 17.00 Sokol Vršovice - Házená Velká Bystřice (Heroldovy sady, Praha 10)

LEDNÍ HOKEJ

2. liga: 17.00 HC Letci Letňany - HC Nová Paka (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

Pražský přebor: 17.30 HC TNP Praha – HC Kobra Praha B (Icerink, Přetlucká 23, Praha 10), 18.45 HC Hvězda Praha – HC Berounští Medvědi (Na Rozdílu 752, Praha 6)

VOLEJBAL

Extraliga mužů: 18.00 Lvi Praha – SKV Ústí nad Labem (UNYP arena na Podvinném mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

1. liga žen: 11.00 Sokol Žižkov – Slavia Hradec Králové (Koněvova 929, Praha 3)

Mizuno AVL: tradiční dlouhodobá soutěž amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hrají 1. až 5. liga, od 8.00

NEDĚLE 13. února

ATLETIKA

Mistrovství ČR v halových vícebojích: závody od žákovských po dospělé kategorie, Hala Otakara Jandery ve Stromovce (Za Císařským mlýnem 1063, Praha 7), 9.30 - 18.00

BASKETBAL

Ženská BL: 17.00 BLK Slavia Praha - Žabiny Brno (hala SA Rokytka, Hloubětínská, Praha 14)

FLORBAL

Extraliga mužů: 17.00 Acema Sparta Praha - Tatran Střešovice (UNYP arena na Podvinném Mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

Liga juniorů: 17.00 FatPipe Florbal Chodov - PSN Tatran Střešovice (hala ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4), 19.45 Acema Sparta Praha - Black Angels (UNYP arena na Podvinném mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

Extraliga žen: 14.00 FatPipe Florbal Chodov - FA Mladá Boleslav (hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 17.00 PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha (Stodola arena, Sibeliova 368, Praha 6)

Liga juniorek: 10.00 Panthers Praha - Black Angels (hala ZŠ Rudná, Masarykova 8778, Praha-západ), 11.00 FatPipe Tigers Start98 Kunratice - Tatran Střešovice (hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 16.00 Acema Sparta Praha - TJ Jablonné (X3M arena Barrandov, Chaplinovo náměstí 1, Praha 5), 17.00 FatPipe Florbal Chodov - FbŠ Bohemians (hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Sparta - Plzeň

Aritma cup: 10.00 Řepy - FA Alexe Zbura U19, 12.00 Raptors - Řeporyje, 14.00 Tuchoměřice - Vonoklasy (vše hřiště Aritma)

Zimní turnaj FK Kyje: 10.00 Praga - Vršovice

HÁZENÁ

1. liga mužů: 17.00 TJ JM Chodov - Klub házené Vsetín (Mírového hnutí 2137, Praha 4)

LEDNÍ HOKEJ

Chance liga: 15.00 Slavia Praha - Draci Šumperk (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

VOLEJBAL

Mizuno AVL: tradiční dlouhodobá soutěž amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT (Pod Juliskou 4, Praha 6), hrají 6. až 10. liga, od 8.00