„Myslím, že jsme dnes vyhrály díky kolektivnímu výkonu,“ radovala se kapitánka sešívaných Leona Neumannová.

„Za nezměrnou bojovnost bych chtěla poděkovat celému týmu. Samozřejmě také skvělým fandům, kteří nás hlasitě podporovali po celý zápas,“ pokračovala hráčka, jež by si přála účast nejvěrnějších i na jiné akci.

„Ve středu zveme všechny fanoušky na Vánoční párty spojenou s křestem našeho nového kalendáře Proměny, která se koná od 20 hodin v klubu Mazanej Králíček v Hybernské 32, Praha 1,“ dodala Neumannová.

Na jaké „Proměny“ se můžeme těšit?

„Kalendář fotíme každý rok. Letos jsme si řekly, že chceme něco netradičního, navíc akty už tu byly,“ prozradila iniciátorka akce Sandra Steinerová.

„Proto jsem oslovila moji sestru, fotografku Silvii Steinerovou, která měla vynikající nápad vyfotit nás, jako šelmy. Jde o ztělesnění krásy a dravosti, přesně jako jsme my,“ vysvětlovala.

„Máme i skvělé kmotry. Jde o modelky Hanku Mašlíkovou a Terezu Fajxovou, které volejbal často hrají a jsou tak předurčené k tomu přinést kalendáři štěstí,“ nepochybovala.

„I já bych chtěla na křest pozvat naše skvělé fanoušky. Ti co nedorazí, si mohou kalendář zakoupit ve slávistickém fanshopu nebo prostřednictvím emailu sandra.steinerova@email.cz,“ doplnila Steinerová.

David Nejedlý