Mohou na něj dosáhnout na palubovce soupeře v sobotu a pokud se jim to nepodaří, tak mají k dispozici nedělní opravu. Že by se série ještě přestěhovala k pátému rozhodujícímu zápasu znovu do Prahy, samozřejmě nechtějí připustit.

Daniel Šebek. Tohle jméno soupeře z Otrokovic dost straší. V obou zápasech na Letné totiž nasbíral celkem devět bodů za čtyři branky a pět gólových přihrávek. V prvním finálovém duelu vyhráli Pražané 8:4 díky famózní třetí třetině, svého soka v ní smetli čtyři nula. Kromě Šebka se blýskl v modrém dresu Future i další hráč extraligového áčka Michal Vrtiška (2+1).

Ve druhém duelu pak zvítězili domácí 4:2, kdy naopak Moravané celý zápas jen dotahovali skóre. A útok Vrtiška – Šebek – Riebauer hrál prim i v tomto případě.

Je tedy o zisku juniorského titulu předčasně rozhodnuto? Určitě ne. Mladým reprezentantům města s 19 tisíci obyvateli, které leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní Valašska, Slovácka a Hané, se totiž v letošním play off před domácím publikem rovněž daří. Takže se dá ještě čekat tuhý finálový boj.