„Tou první je okamžité odvolání asistenta trenéra Milana Kotrče," vysvětluje sportovní ředitel Dukly Daniel Čurda.

 „Za něj by měl přijít Jiří Kotrč, nicméně ne na pozici asistenta, nýbrž na post hlavního trenéra. V této funkci zůstává i dosavadní kouč Pavel Pauza, který s Jiřím Kotrčem vytvoří rovnocennou dvojici," pokračuje Čurda, který přidává i další dvě opatření.

 „Do zimní přestávky zbývá sehrát sedm kol, z nich musí tým vytěžit deset bodů. Pokud se to nepovede, dojde u celého realizačního týmu i u hráčů k výrazným finančním opatřením," popisuje ředitel.

 „Poslední bod může přijít na řadu v zimní přestávce. Jestliže se opatření minou účinností nastanou zásadní změny v hráčském kádru i na lavičce," dodává Čurda.

K závěrům jednání se vyjádřili i oba (staro)noví trenéři Pražanů.

 „Dovedu si představit jakoukoliv spolupráci. Pokud si vedení myslí, že má náš tým na to vybojovat z následujících sedmi zápasů deset bodů, tak na to asi má," říká Pavel Pauza, který sedí na dukelské lavičce už více než šest let.

Nováčkem je 53letá hráčská legenda Dukly, jež triumfovala v Poháru mistrů evropských zemí a zahrála si i na olympiádě, Jiří Kotrč.

 „Nad nabídkou jsem asi týden přemýšlel, jelikož mám i jinou práci. Mám ale dukelské srdce, a tak jsem se rozhodl pomoci," líčí Kotrč, který se spolupráci s Pauzou nebrání.

 „V ní problém nevidím. K mužstvu Dukly přicházím s tím, abych v něm pomohl vytvořit týmový duch. Ten tam nyní nepanuje. Musíme s Pavlem kluky správně motivovat. Kádr je stabilizovaný, tvořící se systematicky vlastně posledních šest let," doplňuje.

Poprvé se dvojice Kotrč-Pauza, chcete-li Pauza-Kotrč, postaví na lavičku ve středu 6. listopadu, kdy od 18.30 hodin přivítá Dukla v hale v Ruzyni v rámci čtvrtfinále Českého poháru Lovosice. Posléze na ni čeká sedm extraligových soubojů. V nich se na domácím hřišti utká s Hranicemi, Jičínem a Frýdkem-Místkem, představí se i v Přerově, Zubří, Kopřivnici a Karviné.