„Do Švédska jsme odjely s oslabeným celkem, jelikož se nám těsně před akcí zranilo několik opor. Ať už Kristýna Jílková, Dominika Šteglová, Aneta Jarolímová nebo Alexandra Ferencová," vypočítávala ztráty Denisa Billá.

 „I tak jsme odehrály tři velmi dobré zápasy. Řekla bych, že jsme do puntíku plnily pokyny trenérů, a tak nám kvalitně pracovala obrana. Pohlídaly jsme si i situace, ze kterých jsme věděly, že jsou soupeřky nejsilnější," našla klady na výkonech Herbadentu hráčka, která měla na příčiny semifinálového nezdaru vyhraněný názor.

 „Do finále jsme se nedostaly díky špatné koncovce. Troufám si ale říct, že šlo jinak o povedený turnaj a všechny hráčky nechaly na hřišti maximum," pochválila své spoluhráčky spolehlivá obránkyně, která chce na turnaj vzpomínat už jen v pozitivním duchu.

 „Alespoň víme, na čem pracovat. Stejně tak i to, že má náš tým i v užším složení svou kvalitu a může se měřit s nejlepšími celky Evropy. Snad se nám podaří obhájit český titul a za rok v Tampere zvládneme udělat i poslední krok," přála si Billá.

Herbadent SJM Praha 11 – IKSU 6:9 – RSU 11:1 – SC Classic 0:3.