Vůbec tu první vstřelila čtyřiadvacetiletá útočnice Herbadentu Kristýna Jílková.

 „Myslím si, že se hrálo jednoznačné utkání, ve kterém jsme po první třetině sice vedly jen o branku, ale na druhou stranu soupeřky k ničemu nepustily," rozkrývala Jílková.

 „V té druhé se obraz hry příliš nezměnil, jen jsme dokázaly konečně využívat šancí, a tak jsme v ní zápas rozhodly," pokračovala střelkyně.

 „V posledním dějství se hrálo stále podle našich not, ani jeden z týmů taktiku hry neměnil. Na branku Děkanky jsme vyslaly řadu střel. Proto považuji konečný výsledek za spravedlivý," tvrdila hráčka, jež si vzpomněla i na ostatní.

 „Vynikající zápas odehrála Aneta Jarolímová, která zaznamenala tři góly a dvě asistence. Poprvé se představila i nová posila Zuzka Macurová z Vítkovic, česká reprezentantka, která jasně ukázala, že bude posilou," dodala Jílková.

Na herbadentky nyní čeká náročný víkend, už v pátek přivítají od 18 hodin ve Sportovní hale na Jižním Městě rivalky z Chodova. V sobotu zamíří k dalšímu extraligovému klání do Jihlavy, aby vše završily v neděli v Benešově, kde se střetnou v rámci třetího kola Českého poháru s tamním SK.

Herbadent SJM Praha 11 – Tatran team Děkanka 12:2 (1:0/7:1/4:1)

Branky: Jarolímová 3, Šteglová 2, Macurová 2, Jílková, Čapková, Theodosisová, Krupnová, Klímová – Musilová, Chaloupková.