„Frýdek-Místek patří k nepříjemným soupeřům. Prezentuje se dobrou obranou podpořenou brankářem Pyškem a rychlým přechodem do útoku. Osobnostmi jsou právě Pyško, obranu řídí Krahulík, střelbu spojky Petrovský s Kichnerem a rychlý technický Klaban na křídle," zve na napínavý duel gólman Dukly Daniel Rangl.

 „Dukla je pro mě největším letošním překvapením," upozorňuje na nečekané druhé místo Pražanů kouč Frýdku-Místku Aleš Chrastina.

 „Byl bych ale špatný trenér, pokud bych nevěřil, že budeme prvním týmem, který Duklu letos porazí. Jen je třeba se vyvarovat technických chyb a nepustit domácí k jejich největší zbrani, ke hře v rychlém útoku. V podstatě musíme podat komplexní výkon, podpořený důraznou obranou a precizním postupným útokem," dodává.

Tištěné vydání dnešního (pátečního) Pražského deníku nabízí podstatně více. Na takřka celé stránce si můžete přečíst exkluzivní rozhovor s Danielem Ranglem, hodnocení vstupu do sezony od kouče Frýdku-Místku, tip redakce, tabulku, statistiky loňských vzájemných duelů…