„Šance si moc vážím, jelikož jsem začínal sezonu, jako třetí pravé křídlo. Mrzí mě ale, že přišla na úkor Jakuba Kastnera, který je momentálně zraněný,“ nezapomenul na svého spoluhráče Jan Syřínek.
„Myslím si, že se mi vcelku dařilo, i když šly dva góly na můj vrub. Šlo o mou velkou nepozornost,“ pokračoval sebekriticky.

„Říkali jsme si, že na Kopřivnici vlítneme, což se nám ale nepovedlo, celý poločas jsme se s nimi tahali, v druhém už jsme předváděli naši hru a bylo to dobrý,“ myslel si.

„Všechno bylo o koncovce, ve druhé půli jsme konečně začali proměňovat, dávali jsme góly z rychlých brejků a hned to bylo v pohodě,“ sdělit střelec třicáté branky, za kterou se musí v kádru mistra platit, stejně tak i za rozhovor. Nechtělo by to tedy úpravu honoráře?
„To je dobrý nápad, zkuste to navrhnout vedení, já říkám bez komentáře,“ smál se Syřínek.

To nejzkušenější hráč Dukly pivot Kamil Piskač tolik důvodů k úsměvům neměl.

„Do zápasu jsme nešli, až tak nahecovaní. Věděli jsme, že Kopřivnice není, až tak kvalitní soupeř, což se trochu projevilo v koncentraci na koncovku. Jiný problém, ale nevidím,“ líčil Kamil Piskač.

„Bylo to takové bez šťávy. Jsem ale přesvědčený, že proti silnějším celkům, by se nám to nestalo,“ tvrdil hráč, jenž zpravidla mnoho chvil na lavičce Dukly netráví.

„Z lavičky jsem se snažil povzbudit mladé kluky a vyhecovat je ještě k lepšímu výkonu,“ komentoval lakonicky.

„V příštím kole hrajeme s Třeboní, což je soupeř stejného ranku, jako dneska. Po facce, kterou jsme dostali v prvním poločase od Kopřivnice, už k žádnému podcenění nedojde,“ dodal rozhodně Piskač.

David NEJEDLÝ