Dukla – Třeboň 24:17 (14:9)

Do utkání rozhodně lépe vstoupili hosté. První gól domácích padl až v 8. minutě z individuální akce Mráze (1:3) a ani potom se jindy suverénní Dukle nepodařilo diktovat tempo utkání, naopak domácí stále museli dotahovat místy až tříbrankový náskok.

Vyrovnat se Pražanům podařilo až ve 25. minutě (9:9) rukou energického Kotrče, od té doby už Třeboňští až do konce poločasu nedokázali úspěšně zakončit a vedení domácích tak dále systematicky narůstalo.

Ve 34. minutě činil už rozdíl ve skóre osm branek (17:9), v následujících deseti minutách však hosté dokázali i přes tvrdou obranu Dukelských snížit náskok domácích na pět branek (14:19), závěr utkání však už opět patřil domácím.

Nejlepší střelci: Polášek 5/1, Aliapulios 5, Horák 4 - Kubík 5, Loskot 3, Jordák 3. Sedmimetrové hody: 2/1 – 1/1, vyloučení: 7 (ČK Kotrč) - 4, rozhodčí: Větrovský, Novotný, diváků: 125.