SK Slavia Praha - FC Tango Brno 3:3 (2:2)

Branky Slavie: 9. J. Havel (vlastní), 12. Slavík (vlastní), 40. Rott.

První půle nabídla v Edenu dvě branky na obou stranách, přesto mezi střelci figurovali pouze hráči Tanga. Úvod patřil domácímu týmu, Brno se ale postupně osmělilo a v osmé minutě šlo Brůnou do vedení. Slavia však skóre dvěma šťastnými góly otočila. Neradovala se ale dlouho, po pár vteřinách srovnal nejlepší střelec Chance futsal ligy Michal Seidler.

Druhý poločas nabídl dvě branky. Nejdříve ve třicáté páté minutě dostal do vedení hostující tým Michal Seidler, aby se čtyřicet vteřin před koncem prosadil při power play Miroslav Rott.

„V závěru zápasu už bylo všechno hektické. Dostali jsme se do přečíslení. Martin Hrdina se probil obranou Tanga a poslal mi míč před prázdnou bránu, snažil jsem se jen nepřestřelit,“ radoval se střelec vyrovnávající branky Miroslav Rott.

„Musíme ale zlepšit koncovku. Hra už je lepší, ale i dneska jsme dali z moře šancí jedinou branku,“ připomněl nezvyklé dva vlastní góly v síti Tanga.

„Teď jedeme do Liberce, který nesmíme podcenit a myslet si, že bod s Brnem porazí i Severočechy. Musíme bojovat, jako dneska, být trpěliví, čekat na svou šanci a tu chladnokrevně využít,“ nabídl recept šťastný střelec.

Slavia: Krajč, Knobloch - Wojnar, Havrda, Fichtner, Uhlíř, Blabla, Šafránek, Hrdina, Kamas, Rott, Matějka.

David Nejedlý