Nejen zápasy nejvyšší fotbalové a hokejové soutěže, ale množství dalších atraktivních akcí nabízí víkendové sportovní menu. Namátkou jde o cyklistický závod Praha – Karlovy Vary – Praha, dostihový festival ve Velké chuchli pod záštitou primátora Pavla Béma, zápasy stolních tenistů El Niňo Praha v evropském poháru, ragbyové derby Slavia – Sparta a v neposlední řadě start volejbalové a florbalové extraligy mužů i žen.

Kreuziger potvrdil „Cyklovary“

Už jen hodiny nás dělí od startu 63.ročníku legendárního profesionálního cyklistického závodu Praha – Karlovy Vary - Praha. Největší hvězda závodu Roman Kreuziger (Liquigas, zde v národním dresu výběru ČR) potvrdil telefonátem z Itálie svůj úspěšný návrat z etapového závodu Tour of Missoury v USA (mimochodem skončil celkově na vynikajícím 7.místě) a netají se touhou „Cyklovary“ vyhrát.

Ovšem nebude to mít vůbec lehké – kvalita startovního pole bude nad očekávání silná: 16 zahraničních celků a 10 tuzemských s řadou vynikajících jednotlivců mu určitě nebudou chtít dělat jen komparz.

Favoritů na vítězství je celá řada: František Raboň (Columbia – stejně jako Kreuziger v národním dresu), obhájci prvenství Matija Kvasina-2006 (Perutnina Ptuj) a Stanislav Kozubek-2007 (PSK Whirlpool-Author), Eric Baumann či Dirk Műller (oba Sparkasse/Něm.), Milan Kadlec, Martin Hačecký (oba ASC Dukla Praha) či Petr Benčík (PSK Whirlpool-Author). Věříme, že na startu uvidíme i exmistra světa z dráhy Aloise Kaňkovského.

Všichni, kdo přijdou se určitě mají na co těšit, navíc si můžou tentokrát i sami zasportovat při 1. ročníku „časovky Cyklovary“.

Prezentace závodníků je v sobotu od osmi hodin ráno, slavnostní start Elite v 9 hodin a předpokládaný cíl závodu Elite je kolem 16. hodiny – vše na Hradčanském náměstí. Samozřejmě mezitím bude probíhat bohatý doprovodný program se vstupy ze závodu.

Startuje domácí sezona nad sítí

Kvarteto pražských družstev vstupuje do nového ročníku extraligy. Mužskou složku reprezentuje loňský nováček ČZU Praha, v ženské soutěži se představí Olymp, Slavia a Tatran Střešovice.

Vrcholnou pozici obhajují volejbalistky PVK Olymp. Úřadující mistryně republiky zahájí boje se zpožděním, první utkání sehrají doma s Prostějovem až ve středu. Kádr Olympu opustily před sezonou čtyři hráčky a přišla jediná, blokařka Kallistová.

Slávistky přivítají v sobotu loňského semifinalistu Královo Pole Brno. Pod vedením nového kouče Vojtěcha Zouly se hráčky z Edenu musejí obejít bez opor Kallistové a Jášové, přesto by měly projít do play off.

Tým střešovického Tatranu, který na jaře nesestoupil jen díky rozšíření extraligy, zajíždí v neděli do Brna k zápasu proti reprezentačnímu výběru juniorek. Tatran bude mít nejspíš i letos záchranářské starosti.

Postup do play off stejně jako loni si přejí volejbalisté ČZU. Do týmu v létě přišel z rakouské ligy univerzál Polónyi a nahrávač Malčík z Opavy. Do sestavy se vrátil i odchovanec spřízněného USK Golštajn. „Zemědělci“ startují sezonu v Ústí nad Labem. Na domácí premiéru zvou své příznivce na příští sobotu proti Kladnu.

Florbal vkročí do nabité sezony

Nejrychleji rozvíjejícímu sportu v Česku opět startuje nejvyšší soutěž. O víkendu se rozjede florbalová Fortuna extraliga, a to již 16. ročník.

V mužích bude titul obhajovat Tatran Střešovice. Tým, který slavil triumf v posledních osmi letech. I proto je také pro letošní sezonu jasným favoritem. Obhájce by měla nejvíce zlobit trojice pronásledovatelů – Future, Vítkovice a Mladá Boleslav. Mezi elitní florbalovou společností se poprvé představí i Znojmo. A po třech letech se vrací Sparta Praha.

Mezi ženami se očekává titul od Děkanky, která má ve své sestavě nejvíce reprezentantek.

Mužská nejvyšší soutěž bude ale poprvé netradičně rozpůlena. Od 6. do 14. prosince se totiž v Praze a Ostravě koná mistrovství světa. „Na dva týdny utichnou ligové boje. O to více budou víkendové termíny nabité,“ prozradil Šuman. „Otestovali jsme hráče deseti ligových týmů. Myslím, že jsme se vydali správnou cestou. Máme tak o hráčích přehled,“ přidal se Zdeněk Skružný, kouč, který má na starosti reprezentaci.

Že florbal nabírá na popularitě, svědčí i to, že za poslední měsíc se zaregistrovalo dva tisíce členů a přes sto družstev. Celkem se do všech soutěží v této sezoně zapojí na 1300 týmů.

Hokejový přebor odstartuje bitvou rivalů

Hokejová sezona už je v plném proudu. A v neděli ji v Praze doplní i soutěž nejnižší. Ale pozor! Nepůjde o žádný opatrný rozjezd. Pražský přebor začíná hned prvním kolem pěkně zostra: bitvou dvou největších rivalů mezi Bohemians a Hvězdou.

Pod hlavičkou Hvězdy se skrývají Spei Výfuky, jež s klubem spojily dospělý a mládežnický hokej. „Nic jiného se pro nás nemění,“ řekl už dříve Josef Červený, hráč a spolumajitel seniorského týmu. Hvězda se po roce touží vrátit na pražský trůn. Ten na jaře obsadili ledoví klokané, kteří však neuspěli v následné baráži o druhou národní ligu. „Teď se o to pokusíme znovu,“ prohlásil hrající kouč Jan Doutnáč. „Hvězdě nic nedarujeme!“

Nepřátelské derby se odehraje v neděli od 17 hodin na smíchovské Nikolajce, domovské hale Bohemky. Obě strany slibují náboj. Pokud ho nějaký souboj v pražském přeboru má, pak je to právě tento.

Pikantní bude duel i pro domácího brankáře Frolíka. Ještě v minulé sezoně se stavěl proti klokanům, teď za ně bude chytat na druhé straně.

Dostihový festival pod záštitou primátora Béma

Vynikající sestavy obou hlavních dostihů lákají tuto neděli na nejvýznamnější dostihový podnik druhé poloviny metropolitní sezony. Dostihový festival pod tradičním patronátem primátora hlavního města Prahy Pavla Béma nabídne celkem osm dostihů, start prvního z nich je ve 14 hodin.

Vrcholy odpoledne budou jubilejní třicáté ročníky Velké ceny českého turfu Renomia, a. s. (start v 16.05 hodin) a Velké ceny Prahy CK Martin Tour (start v 16.40 hodin). V obou velkých cenách se sejde špičková konkurence, mj. dohromady sedm klasických vítězů, přesto je na startu každé z nich jedna velká hvězda, která nastoupí jako favorit.

Blue Coral obhajuje loňský triumf

Favoritem 30. Velké ceny Prahy CK Martin Tour bude obhájce loňského triumfu Blue Coral, čtyřletý hnědák stáje Dr. Charvát, kterého přímo na chuchelském závodišti připravuje zkušený kouč Tomáš Šatra.

Hlavním soupeřem by Blue Coralovi, nejvýše hodnocenému koni aktuálního českého handicapu, měl být stejně starý hnědák stáje Yoko Sharpour. Svěřenec Zdeno Koplíka vyhrál poslední dva starty, kterými byly Lázeňská míle v Karlových Varech a Nagroda Rzecznej ve Varšavě. V jeho sedle bude i tentokrát vedoucí žokej šampionátu CK Martin Tour Cupu Václav Janáček.

Vysokou kvalitu má však celé startovní pole.

Ryan po roce opět do Prahy

Excelentní složení má také 30. Velká cena českého turfu Renomia, a. s., na jejímž startu bude jednoznačným favoritem pětiletý hnědák slovenské stáje MPL Racing Ryan. Svěřenec osobitého trenéra Jaroslava Hanáčka přicestuje do Prahy potřetí v kariéře, aby zde po výhrách v Tattersalls St. Leger 2006 a Zlatém poháru Frances 2007 hájil čistý štít, o který se jej pokusí připravit devět soupeřů.

Ryana povede v Německu působící slovenský žokej Rastislav Juráček, jenž si zejména v posledních třech sezonách vydobyl značné renomé prakticky na všech středoevropských drahách.

Také jeho teoreticky největší soupeř přijede do Prahy ze Slovenska. Je jím totiž čtyřletý hnědák stáje Agrolipt Camill, do jehož sedla trenér Pavel Kalaš angažoval žokeje Garyho Hinda. Camill po pražském vítězství obsadil v bratislavském Zlatém poháru třetí místo (necelé dvě délky za Ryanem) a koncem srpna vyhrál domácí Velkou cenu turfu.

S vysokými ambicemi půjde na start také sedmiletý tmavý hnědák stáje Ereka-Kaucký Torlus, někdejší Mílař roku (2005 – v tom roce vyhrál i Velkou cenu Prahy).

(dp, klt, lik, cze)

Kam za sportem o víkendu v Praze?

PÁTEK 19. září

BADMINTON 14.00 Memoriál ing. Holobradého (hala TJ Spoje, Na Balkáně 812, Žižkov).

BASEBALL 15.30 Tegola Titans–Olomouc (extraliga, areál TJ Tempo, Zelenkova 530/3 v Kamýku).

BRUSLENÍ Veřejné: 10.30 až 12.00, 15.00 až 17.30, 20.00 až 21.30 na Štvanici.

CURLING 9.00 Kolibris Cup, mezinárodní turnaj (hala na Roztylech, Komárkova ulice).

FUTSAL II. liga Západ: 19.30 Klokani Vršovice–Mělník B (hala SOŠ Zelený Pruh 50, Praha 4).

HOKEJ Extraliga dorostenců: 17.00 Slavia–Zlín (ZS v Edenu, Vršovice), 17.30 Sparta–Vítkovice (Tesla Arena, Holešovice).

SOFTBAL Mistrovství ČR kadetek (hřiště Svoboda park při ZŠ Dolákova 555 v Bohnicích): 11.30 Mladé Buky–Krč Altron, SVŠ Plzeň–Kotlářka, 13.15 Joudrs Praha–Kostelec n. O., Dvůr Králové–Arrows Ostrava, 15.15 Kotlářka–Mladé Buky, Krč Altron–SVŠ Plzeň, 17.00 Joudrs–Dvůr Králové, Arrows Ostrava–Kostelec n. O.

SPORTOVNÍ TANEC 19.00 Latino Life, exhibice a výuka latinsko-amerických tanců (Žluté lázně v Podolí).

TENIS 17.30 Otevřený turnaj na umělé trávě (Top Hotel Praha, Blažimská 4, Chodov).

SOBOTA 20. září

ATLETIKA 9.00 Zelenečská desítka (silniční běh 10 km, sportovní areál Zeleneč, okr. Praha-východ), 11.00 Branická hospůdka (asfalt a terén 4,2 km, start u Branické hospůdky poblíž zimního stadionu Kobra v Braníku), 11.00 Mladé Běchovice (terén 1300 m, fotbalové hřiště v Běchovicích).

BADMINTON 8.00 Memoriál ing. Holobradého (hala TJ Spoje, Na Balkáně 812, Žižkov).

BASEBALL 14.00 Tegola Titans–Olomouc (extraliga, areál TJ Tempo, Zelenkova 530/3 v Kamýku).

BASKETBAL 13.00 USK juniorky–Pečky (I. liga žen, na Folimance), 14.00 Sokol Vyšehrad–Trutnov (I. liga mužů, Rašínovo nábř. 24, Praha 2), 17.00 Sokol Nusle–Benešov (I. liga žen, Na Květnici 700/1a, Praha 4).

BOWLING 10.00 Soustředění s trenérem Jackem Edelaarem (Fantasy Park Praha, Novodvorská 136, Praha 4).

BRUSLENÍ Veřejné, na Štvanici: 9.00 až 12.00, 14.00 až 17.00, 20.00 až 22.00. Ice Arena Letňany: 14.00 až 16.00, 20.00 až 22.00. Stadion Hvězdy, Na Rozdílu 1, Praha 6-Vokovice: 18.30 až 20.30.

CURLING 9.00 Kolibris Cup, mezinárodní turnaj (hala na Roztylech, Komárkova ulice).

CYKLISTIKA 9.00 Praha – Karlovy Vary – Praha, silniční závod profesionálů, očekávaný dojezd v 15.30, v místě startu společenský program pro diváky (start i cíl na Hradčanském nám.), 9.00 Pražské cykloturistické dny, trasa 50 km (start na stadionu TJ Hloubětín), 10.00 Pražská padesátka na horských kolech, veřejný závod (start v areálu ČVUT, Bechyňova ulice v Dejvicích).

FLORBAL 16.00 JM Chodov–Elite Praha (extraliga žen, hala v ul. Mírového hnutí 2137, Chodov), 16.40 Děkanka–SSK Future (extraliga žen, hala na Děkance v Podolí), 19.00 JM Chodov–Mladá Boleslav (extraliga mužů, Podvinný mlýn, Vysočany), 19.30 Bohemians–Pepino Ostrava (extraliga žen, hala na Děkance), 19.30 Sokol Král. Vinohrady–FBC Kladno (I. liga mužů, Polská 1, Praha 2). I. liga juniorek, divize II: 8. 30 v hale Sokola Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2.

FRISBEE 9.30 Soustředění pro pokročilé (hřiště FK Předboj u Prahy).

HOKEJ Extraliga dorostenců: 12.00 Slavia–Vsetín (v Edenu), 13.45 Sparta–Opava (malá hala u Tesla Areny, Holešovice). Pražský přebor: 20.30 Cormorán-auto Krásný–Comet (ZS Kobry v Braníku, Mikuleckého 1584). I. liga žen: 13.30 Kobra–Karlovarské dračice (ZS Kobry).

HOKEJBAL Extraliga: 17.00 Kert Park Praha–Škoda Plzeň. Extraliga staršího dorostu: 14.00 Kert Park–Alfa Pardubice (oba zápasy na Palmovce). Extraliga mladšího dorostu: 10.00 Spectrum Praga–Letohrad (hř. Čimice), 11.30 Ďáblové–Alfa Pardubice. II. národní liga Střed: 9.30 Hostivař–Kert Park B (vše Palmovka), 12.00 Spectrum Praga–Kolín (Čimice), 16.00 Ďáblice–Rakovník (Palmovka), South Park Cows–Ďáblové B (Malešice), 18.00 Hell Benders–Kovo B (Palmovka). Oblastní liga Praha a Střed: 10.00 Ekonom Devils B–Kolín B, 12.00 Rafani–THC (oba Palmovka), South Park B–Hell Benders B, 14.00 Hokejka–SHM Goblins (oba Malešice), Avir Reloaded–Benešov (Palmovka), Players of Uftaland–A.S.H.F., 16.00 Spectrum Praga B–Hanspaulka (oba Čimice).

LUKOSTŘELBA 9.15 Cena Slavie (lukostřelnice Slavie v Edenu).

MODELÁŘSTVÍ 9.00 E-Day, prodejní výstava plastikového modelářství (nákupní centrum Galerie Nové Butovice v Praze 5).

NOHEJBAL 9.00 Czech Metrix Open, halový turnaj amatérů (sportovní hala Štěrboholy), 9.30 Memoriál Slávy Partyky, turnaj trojic (DTJ Santoška, Xaveriova 2, Praha 5).

POZEMNÍ HOKEJ 10.45 Bohemians–Mnichovice (extraliga mužů, hř. v Edenu), 11.00 Praga–Hradec Králové (extraliga žen, hřiště na Zeleném pruhu 50 v Michli), 13.00 Hostivař–Bohemians (extraliga žen, areál Na Groši v Hostivaři).

RAGBY Extraliga mužů: 15.00 Slavia–Sparta (v Edenu), 15.00 RC Říčany–Dragon Brno (stadion Josefa Kohouta, Široká 152, Říčany).

SOFTBAL Mistrovství ČR kadetek (hřiště Svoboda park při ZŠ Dolákova 555 v Bohnicích): 9.00 Krč Altron–Kotlářka, 9.00 SVŠ Plzeň–Mladé Buky, 10.45 Joudrs Praha–Arrows Ostrava, 10.45 Dvůr Králové n. L.–Kostelec n. O., 13.00, 14.45 zápasy play off, 16.30 zápasy o umístění.

SPORTOVNÍ STŘELBA 10.00 Václavské střílení (střelnice ve Staré Boleslavi, okr. Praha-východ).

STOLNÍ TENIS Pohár ETTU mužů: 14.00 El Niňo–Adana Masa (Tur.), 19.00 El Niňo–Paluscate Este/It. (herna Na Kotlářce1, Praha 6).

TENIS 8.30 Head Cup 2008, antukový turnaj (kurty TC Spořilov Praha, U Michelského lesa 261, Praha 4), 9.00 Otevřený turnaj na umělé trávě (Top Hotel Praha, Blažimská 4, Chodov).

TURISTIKA 6.30 až 9.30 Romantické okolí Prahy, putování Českým krasem (start na žel. st. v Radotíně), 7.00 až 10.00 Pochod údolím zlatonosné Kocáby, trasy 15 až 50 km (start ve Štěchovicích, informace na tel. č. 724 928 398), 9.00 Pražské cykloturistické dny – jízda zručnosti a výjezd Jevansko (stadion Slavoj Hloubětín).

VESLOVÁNÍ 9.00 Rennerův memoriál, přebor Prahy 4 a náborové závody mládeže (start u loděnice ČVK Praha v Podolí).

VOLEJBAL 17.00 Slavia–KP Brno (extraliga žen, hala v Edenu).

NEDĚLE 21. září

AMERICKÝ FOTBAL Liga juniorů: 14:00 Prague Lions–Příbram Bobcats (stadion UK, Bruslařská 10, Praha 10-Hostivař).

ATLETIKA 10.30 Hvězdná desítka (terén 10 km v oboře Hvězda, start u brány od Vypichu).

BADMINTON 8.00 Memoriál ing. Holobradého, závěr turnaje (hala TJ Spoje, Na Balkáně 812, Žižkov).

BASEBALL 14.00 Krč Altron–Blansko (extraliga, areál Sokola Krč, ul. Pálkařská, Praha 4).

BASKETBAL 10.00 Sokol Nusle–Aritma (I. liga žen, Na Květnici 700/1a, Praha 4), 13.00 USK juniorky–Pliska Pardubice (I. liga žen, hala na Folimance), 18.00 Sokol Vyšehrad–BA Sparta (I. liga mužů, Rašínovo nábř. 24, Praha 2).

BOWLING 9.30 Extraliga mužů (Best Bowling centrum, Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5).

BRUSLENÍ Veřejné, na Štvanici: 9.00 až 12.00, 14.00 až 17.00. Ice Arena Letňany: 10.00 až 12.00, 14.00 až 15.45. Stadion Hvězdy, Na Rozdílu 1, Praha 6-Vokovice: 17.00 až 19.00.

CURLING 9.00 Kolibris Cup, mezinárodní turnaj (hala na Roztylech, Komárkova ulice).

CYKLISTIKA 9.30 Pražské cyklozvonění, jízda pro veřejnost v rámci akce Evropský týden mobility, rodinná jízda s atraktivním odpoledním programem a občerstvením (start u stanice metra Opatov), 15.00 Velká cyklojízda Prahou (nám. Jana Palacha v Praze 1).

DOSTIHY 14.00 Dostihový festival pod záštitou primátora Béma, 16.05 Velka cena českého turfu Renomia, 16.40 Velká cena Prahy (Velká Chuchle).

FLORBAL 12.30 Bohemians–Vítkovice (extraliga žen, hala na Děkance), 14.00 JM Chodov–SSK Future (extraliga žen, ZŠ Kunratice), 17.00 Tatran Střešovice–Třinec (extraliga mužů, Sibeliova 368), 17.45 Děkanka–Elite Praha (extraliga žen).

FRISBEE 9.30 Soustředění pro pokročilé (hřiště FK Předboj u Prahy).

HÁZENÁ Extraliga mužů: 10.30 Dukla–Jičín (hala Podvinný mlýn, Vysočany). I. liga mužů: 12.00 Dukla SCM–Havlíčkův Brod (hala v Ruzyni, ul. Pilotů). II. liga mužů: 16.30 JM Chodov–Loko Č. Budějovice (Mírového hnutí 2137, Chodov), 17.00 SK Praha 4–Loko Plzeň (II. liga mužů, hala na Děkance). I. liga žen: 12.00 Astra–Most, 16.30 Sokol II. Kobylisy–Otrokovice (oba zápasy hala Tatranu, Sibeliova 368, Střešovice). II. liga žen: 14.30 Sokol II. Kobylisy B–Milevsko (hala Sparty na Letné), 15.00 Sokol Vršovice–Loko Č. Budějovice (Heroldovy sady, Praha 10).

HOKEJ Extraliga: 17.00 Sparta–Znojmo (Tesla Arena, Holešovice). Pražský přebor: 14.30 Sokol Žižkov–Kobra B, 17.00 Bohemians–Hvězda (ZS Nikolajka, Smíchov).

HOKEJBAL Extraliga: 11.00 Kert Park–Dobřany (na Palmovce). I. národní liga: 14.00 Ďáblové Praha–Přelouč (na Palmovce). Oblastní liga Praha a Střed: 11.00 THC Praha–Mělník (Malešice), 11.30 Avir Reloaded–SHM Goblins (Palmovka), 14.00 Spectrum Praga B–South Park B (Čimice), 14.30 Hokejka–Kolín B (Malešice), 15.00 A.S.H.F.–Benešov, 16.00 Ekonom Devils B–Hanspaulka (oba Palmovka), Players of Uftaland–Vyprahlo (Čimice), 17.00 Rafani–Hell Benders B (Palmovka).

LUKOSTŘELBA 9.15 Cena Slavie (lukostřelnice Slavie v Edenu), 11.00 Cena FITA 900 (lukostřelnice SK Start na Strahově).

RAGBY 16.00 Tatra Smíchov–Praga (hřiště v Podbělohorské ul., Praha 5).

SOFTBAL Mistrovství ČR kadetek (hřiště Svoboda park při ZŠ Dolákova 555 v Bohnicích): 9.00 a 10.45 zápasy o umístění, 12.30 finále.

STOLNÍ TENIS 10.00 El Niňo Praha–Open Line Westa/Niz. (Pohár ETTU mužů, Na Kotlářce 1, Praha 6).

TENIS 8.30 Head Cup 2008 (kurty TC Spořilov), 9.00 Otevřený turnaj na umělé trávě, finálový blok (Top Hotel Praha, Blažimská 4, Chodov).

(klt, dp)

Fotbal v Praze

PÁTEK 19. září

19.00 Schůze Družstva fanoušků a příznivců Bohemians 1905 ohledně budoucnosti klubu (stadion v ďolíčku, Vršovice).

SOBOTA 20. září

Pražský přebor 10.15 Dukla B–Slavoj Vyšehrad B (na Julisce), Háje Jižní Město–Uhříněves, Aritma–Union Vršovice (UMT), 10.30 ČAFC–Uhelné sklady, 16.30 Radotín–Motorlet B, Královice–Bohemians Praha B.

A třída 10.15 Sparta Krč B–Stodůlky, Slavoj Podolí–Kunratice, 10.30 PSK Union–Tempo, Junior–Kyje (hř. V Úžlabině UMT, Praha 10), 16.30 Šeberov–Dolní Počernice (UMT), Dolní Měcholupy–Dubeč, Řeporyje–SK Střešovice.

B třída 10.15 Chuchle–SK Střešovice B, Újezd Praha 4–Klánovice (hř. Štěrboholy UMT), 10.30 Kačerov–SK Nusle (UMT), Union Žižkov–Meteor B, 16.30 Lochkov–Řepy, 1999 Praha–Modřany (hř. Nusle), Dubeč B–Chodov, Junior B–Horní Měcholupy B (hř. V Úžlabině UMT).

liga dorostu Slavia–Příbram: 11.00 starší, 13.15 mladší (stadion Přátelství, Strahov), Bohemians 1905–Opava: 13.30 a 15.45 (hř. Loko Vršovice).

Česká liga dorostu Motorlet–Slavia B: 10.00 a 12.15 (UMT), Meteor–Pardubice: 10.15 a 12.30 (Bedřichovská UMT).

Česká divize dorostu Podolí–Sokolov: 14.15 a 16.30.

Pražský přebor staršího dorostu 10.00 Horní Měcholupy–Zličín (ZŠ Nad Přehradou), 10.15 Bohemians Praha–Troja (hř. Střížkov UMT), 10.30 Bohnice–Vyšehrad, 13.00 Aritma–Viktoria Žižkov B (UMT), 16.30 SK Střešovice–ČAFC (UMT).

Pražský přebor mladšího dorostu 10.30 Uhelné sklady–ČAFC, SK Střešovice–Horní Měcholupy (UMT), 12.30 Bohemians Praha–Stodůlky (Střížkov UMT).

Česká liga žáků Sparta–Most: 10.00 a 11.45 (TC Strahov UMT).

Pražský přebor starších žáků 10.15 Libuš–Bohemians 1905 C, 13.00 Dukla B–Bohemians Praha (UMT), 14.00 Háje JM–Horní Měcholupy, 14.45 SK Střešovice–Motorlet B (UMT).

Pražský přebor mladších žáků 8.30 Háje JM–Podolí B, 10.30 Viktoria Žižkov B–Motorlet B (hř. Vítkov), 14.30 Bohemians Praha–Libuš (Střížkov UMT).

Ženy Slavia–Jihlava: 13.00 zápas I. ligy, 15.30 zápas dorostenek (hř. Uhříněves), Sparta–Hradec Králové: 14.30 zápas I. ligy, 17.00 zápas dorostenek (TC Strahov).

NEDĚLE 21. září

1. liga 17.00 Bohemians Praha–Slovan Liberec (na Žižkově).

2. liga 17.00 Bohemians 1905–Sparta B (ve vršovickém ďolíčku).

ČFL 10.15 Slavoj Vyšehrad–Plzeň B, 16.30 Viktoria Žižkov B–Sparta Krč (na Xaverově).

Divize 10.15 Meteor–Loko Vltavín.

Pražský přebor 10.15 Přední Kopanina–Zličín, 16.30 Libuš–Újezd nad Lesy.

A třída 10.15 Loko Vltavín B–Dolní Chabry (UMT), 15.30 Aritma B–Cholupice (UMT), 16.30 Štěrboholy–Rapid Malešice, Třeboradice–Kbely, Slivenec–Zbraslav, Nebušice–Troja, Ďáblice–Košíře.

B třída 10.15 Radotín B–Podolí B (UMT), 16.30 Zličín B–Braník, Přední Kopanina B–Fórum Ukrajinců, Prosex–Újezd nad Lesy B (hř. ZŠ Hovorčovická, Praha 8), Hostivař–Bohnice, ČAFC B–Tempo B (UMT).

Česká liga dorostu Bohemians 1905 B–Plzeň B: 10.15 a 12.30 (hř. Čechoslovan Chuchle).

Česká divize dorostu Junior–Česká Lípa: 10.15 a 12.30 (hř. V Úžlabině UMT).

Pražský přebor staršího dorostu 10.15 Admira–Stodůlky (UMT), 16.30 Braník–Háje JM.

Pražský přebor mladšího dorostu 14.15 Háje JM–PSK Union, 16.30 Admira–Dukla B (UMT), Viktoria Žižkov B–Braník (Kyje UMT).

Česká divize žáků Dukla–Ústí nad Labem: 10.00 a 11.45 (Juliska hř. č. 2 UMT), Viktoria Žižkov–Karlovy Vary: 10.15 a 12.00 (hř. Xaverov UMT), Sparta B–Most B: 10.45 a 12.30 (TC Strahov UMT), Slavia B–Příbram B: 15.00 a 16.45 (v Edenu).

Pražský přebor starších žáků 12.00 Meteor B–Braník (hř. Štěpničná UMT, Ďáblice), 14.45 Admira–Viktoria Žižkov B (UMT).

Pražský přebor mladších žáků 9.00 Sparta C–Braník (TC Strahov UMT), 12.45 ČAFC–Bohemians 1905 C (UMT).

(dp)