„Chtěl bych pogratulovat soupeřům k zisku mistrovského titulu," začal sportovně jeden z trenérů Prague Panthers Radek Janhuba.

 „Na naše kluky jsem hrdý, nedali soupeřům nic zadarmo, za což je chci pochválit. Stejně tak chci poděkovat všem divákům, kteří vytvořili finále důstojnou, bouřlivou kulisu," pokračoval.

 „V extrémně útočném utkání jsme se po celou dobu přetahovali o vedení. Rozhodla maličkost v podobě jednoho nepotvrzení. Takový je fotbal," hlesl Janhuba.

To jeho protějšek Daniel Leško zářil spokojeností.

 „Obhajoba prvenství byla podstatně těžší než první titul. Dokud jej nezískáte, je pro vás metou. Ve chvíli, kdy ho máte, ztrácíte motivaci. To jsme přesně zažili my. U kluků jsem pozoroval „mistrovský komplex". Najednou přestali chodit na tréninky, přestali se bít o každý yard, o každý balon. Několik týdnů před finále ale opět došlo ke zlepšení. Kluci dostali do fotbalu znovu chuť," popisoval dny minulé Leško.

 „Finále se vyvíjelo dle našeho očekávání, šlo o ofenzivní přestřelku. Hráči Panthers začínali na míči, a tak stále vedli. Věděli jsme ale, že jde pouze o optický klam. Ve druhé půli se tato výhoda otočila na naši stranu," nenechal se zviklat dílčími neúspěchy.

 „V té době jsme ale udělali obrovskou chybu a neskórovali z jasné pozice. Ani Panthers ale naštěstí nedokázali stoprocentně bodovat, což rozhodlo," doplnil šťastný trenér Prague Black Hawks.

To ale není z finále zdaleka všechno.

Ve středečním Pražském deníku si můžete přečíst postřehy autora rozhodujícího touchdownu Daniela Balažoviče z Prague Black Hawks.

Dozvíte se, zda bude po prohře pokračovat v aktivní kariéře legenda českého amerického fotbalu ve službách Prague Panthers Daniel Krejbich.

Jak viděl zápas hlavní rozhodčí Michal Rosíval.

I komu fandila sličná cheerleader Veronika Čiháková.