Natřískaná hala, parádní florbal, elektrizující atmosféra. To všechno patří k Superfinále florbalu, které se bude konat již podesáté a za dobu své existence se stalo tradiční součástí florbalové sezony. Po dvou letech mimo hlavní město a dvou pandemií ovlivněných ročnících se tato výjimečná sportovní akce vrací do O2 areny, kde naváže nejen na nezapomenutelnou atmosféru mistrovství světa mužů 2018.

O atraktivitě této jedinečné akce svědčí i tři poslední návštěvy v O2 areně, kdy si do multifunkční haly v pražské Libni našlo cestu více než jedenáct tisíc diváků, v roce 2016 dokonce zavítalo do ochozů 12 144 fanoušků!

Naposledy se superfinále odehrálo v pražské UNYP Areně, kam mohlo po sezoně za zavřenými dveřmi přijít několik stovek diváků. Z mistrovského titulu v extralize se potřetí v řadě radovaly florbalistky z Vítkovic. Na superligový trůn pak podruhé v historii usedli hráči z Mladé Boleslavi.

Kompletní složení letošního superfinále poznáme nejpozději 3. dubna.

Jubilejní ročník Superfinále florbalu se uskuteční druhou dubnovou sobotu a pro návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program, který tentokrát doprovodí i oslavy třiceti let od založení Českého florbalu. Kromě vyvrcholení Livesport Superligy a Extraligy žen se můžete těšit na velké finále poháru středních škol dívek a chlapců, který od letošního ročníku nese název Subterra Cup.

Nenechte si ujít další epizodu této jedinečné akce a přijďte zažít florbalové boje o titul v unikátní divácké atmosféře. Vstupenky můžete kupovat v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

Veškeré informace ke vstupenkám naleznete na webu Českého florbalu.