Střešovice byly lepší, ale těžko se prosazovaly proti poctivě bránícímu soupeři. „Začali jsme dobře, dali jsme gól, ale pak jsme udělali dvě chybky a dostali jsme soupeře do hry. To bylo nepříjemné, protože roztahoval hru, hrál hodně dynamicky a nám chvílemi malinko docházely síly. Je to velice nepříjemný styl, kterým se Chodov prosazuje a vyhrává zápasy. Trošku jsme se trápili v zakončení. Ale kluci se vyždímali a nechali na hřišti úplně všechno. Jsme rádi, že se nám podařilo výsledek obrátit,“ konstatoval.

Prioritou je pro Střešovice florbalová Superliga, ale i vítězství v domácím poháru má velkou cenu. „Načerpali jsme zkušenosti v Poháru mistrů a je to pro všechny kluky premiérové vítězství, protože Tatran nebyl alespoň ve finále poháru třináct let. Hodně jsme o tom mluvili, že jsme se dlouho nedostali ani do finále. Teď se to povedlo a rovnou jsme i vyhráli, tak věřím, že to pro všechny bude velké povzbuzení. Teď pro nás bude důležité, abychom znovu nabrali síly, dohráli nějak ligu a připravili se na nejdůležitější část sezony, protože řada hráčů je skutečně hodně vyčerpaná, vrcholů už bylo několik. Klukům patří velké poděkování, dnes tam z jejich strany bylo hodně vůle,“ ocenil.

Pohárové finále v Českých Budějovicích mělo parádní diváckou kulisu. „V Budějovicích je to vždycky fantastické a strašně rád se sem vracím. Byl pro mě moc příjemný zážitek, že jsme mohli hrát tady. Hala i diváci byli skvělí a díky tomu, jak jsme zápas udělali dramatický, tak to mělo i náboj,“ usměje se.

Chodov – Střešovice 3:4  (2:1, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 17. Votava (Petráň), 19. Skřivánek (Petráň), 60. Vávra (Ondrušek) - 3. Havlas (Beneš), 46. Hanák (Beneš), 56. Tlapák (Kolísko), 59. Havlas (Šindelář). Rozhodčí: Kropáček – Novák. Vyloučení 1:4. Využití 1:2. Diváků: 1523.