TJ Jiskra Třeboň – HC Dukla Praha 17:26 (10:10)

„Zápas proti Třeboni jsme odehráli před zaplněnou halou s výborným publikem,“ ocenil sportovní prostředí střelec Dukly Radek Horák.

„Vstup do utkání se nám nevydařil, tak jak bychom očekávali a soupeř s námi celý první poločas dokázal držet krok. Bylo to způsobeno naším nedůrazem v obraně a špatnou koncovkou i v těch nejvyloženějších šancích,“ popisoval.

„Úvod druhého poločasu se nám povedl lépe. Přispěla k tomu změna obranného systému a vynikající gólman Tomáš Petržala. Proto jsme odskočili,“ našel zvrat v duelu.

„Skóre jsme pak už jen navyšovali, mohli jsme prostřídat a na hřiště se dostali i kluci, co tolik nehrají. Pro nás všechny je skvělou zprávou, že se na palubovce objevil po dlouhé době Petr Rams,“ radoval se Horák.

Nejen jeho ale všechny dukelské čeká v sobotu střetnutí zcela jiného kalibru. Do haly v Ruzyni dorazí silný Jičín, který se po výhře nad Přerovem vyhoupl na třetí příčku tabulky. Zápas začíná v 16.30.

Dukla: Petržala, Suchý – Horák 3, Kern 1, Sviták 2, Mráz 2, Piskač 3, Kotrč 4, Syřínek 2, Krupa 5, Tesař, Lehocký 4, Rams, Sýkora. Trenér Pauza.

David Nejedlý