
„O všem rozhodl vstup do druhé půlky, který jsme prohráli 0:5. Plzeň nás pak dotáhla, byla na vlně a my už nedokázali zápas otočit," líčilo křídlo Dukly Milan Kotrč.
„Najednou jsme ztratili koncentraci, a pak se do utkání horko těžko dostávali. Z toho pramenily chyby, které nastaly. Bylo vidět, že prostě moc chceme," pokračoval.
„To potom stojí hrozně moc sil. Přijdou ztracené míče, hodně technických chyb a je to," doplnil zklamaný Kotrč.
Příští zápas sehrají Pražané tuto neděli v Jičíně. Na domácím hřišti se opět představí ve středu 1. května, kdy v 16.30 hodin přivítají Lovosice.
HC Dukla Praha – Talent M.A.T. Plzeň 23:23 (14:9)
Dukla: Petržala, Suchý – Kastner 3, Sviták, Šik 5, Piskač 3, Konšel, Kotrč 3/1, Polášek 3, Rams 1, Krupa 2/1, Tesař, Syřínek, Lehocký 3. Trenér Pauza.