2500 lidí je běžný počet na dostihovém dni, jakým je ten nedělní. Vzhledem k současnému „hladu“ po dostizích se doporučuje přijít včas.

A jak to bude vypadat v praxi? „V návštěvnickém prostoru a hledišti tribuny bude pořadatelská služba dohlížet na plnění hygienických nařízení a celkový počet účastníků bude průběžně monitorován, abychom nepřekročili povolenou kapacitu,“ sdělil ředitel pořádající společnosti Martin Pecka.

Hlavní dostih bude zajímavý zejména z hlediska sázek. Vzhledem k tomu, že se jedná o handicap, má reálnou šanci na vítězství většina účastníků. Proto nebude tak snadné „trefit“ vítěze.

Mírným favoritem u kanceláře Tipsport je Corston s žokejem Martinem Laubem s kurzem 6:1, hned za ním jsou těsně Galis (ž. Jiří Chaloupka) a Iwnianka (ž. Jan Rája) oba 6,5:1. Osmidílný program začíná v 14.15 hodin.

Kdo má čas i v sobotu, může dorazit do Chuchle na klusáky. Začíná se také v 14.00. Víkendový program má ale ještě další sobotní zastávku v Pardubicích, kde se od 13.00 uskuteční překážkový mítink.