V areálu si návštěvníci budou moci vyzkoušet aerobic, zumbu či jógu. Pro ty nejmenší je pak připraven skákací hrad či malování na obličeje. Hlavní mediální tváří a patronem akce je známá herečka Berenika Kohoutová. Státní hymnu zazpívá bývalá členka skupiny Monkey Business Tonya Graves.

Hlavní myšlenkou Ladies Day je však pomoc dobré věci. „Pro letošní rok jsme se stali patrony malé MATYLDY, která je sestřičkou jedno z hráčů Eagles Praha. Malé Matyldě v loňském roce diagnostikovali zhoubné nádorové onemocnění – anaplastický nefroblastom. Jde o poměrně vzácnou formu ledvinového nádoru, který špatně reaguje na standardní léčbu. Vybrané prostředky budou směřovány na náklady na její léčbu“ vysvětluje Drábek.

Oba týmy si pro tento zápas připravily speciální limitované série dresů, které budou nosit pouze v pátek. „Akce Eagles se nám libí a domluvily jsme se týmově, že ji také podpoříme,“ říká hráčka hostujících Titans Jolana Čermáková. „Máme v plánu naše dresy vydražit a výtěžek aukce věnovat Matyldě,“ vysvětluje pomoc týmu z Libuše vnější polařka.

Hráči a hráčky Eagles podporují Matyldu celou sezonu v rámci akce KAŽDÝ HIT POMÁHÁ. Každý úspěšný odpal zacinká 30 korunami. Fanoušci si taktéž mohli objednat limitovaná růžová trička, ze kterých výtěžek opět poputuje na léčbu tříleté slečny.

„I my ve sportu občas známe ten stav, kdy se vše jeví, že je to předem prohrané, a proto chceme touto cestou Máťu podpořit a ukázat, že i ta nejhorší statistika může být poražena. Máťa je velká bojovnice! A uděláme maximum, abychom ji podpořili!“ zakončuje Drábek.

A tak neváhejte a dorazte v pátek 18. května do Eagles Parku nejen za zábavou, ale i pomoc dobré věci. Program začíná v 15:00. Zápas žen pak v 18:20.