TJ JM Chodov – FBS Olomouc 12:0 – ŽENY
branky Pražanek: Vojáčková 4, Žůrková 2, Steinbachová 2, Tučková 2, Weissová, Beránková.

 „Zápas byl z naší strany velmi povedený. Po celou dobu jsme měly navrch, snadno se dostávaly do šancí, které jsme dokázaly proměnit," smála se čtyřgólová kanonýrka domácích Jana Vojáčková, jež byla po právu vyhlášena ženou utkání.

 „Této pocty si moc vážím, jelikož se mi jí nedostává moc často. Máme jiné hvězdy, například brankařku Kristýnu Provázkovou, kterou bych za čisté konto volila já," pokračovala skromně šestadvacetiletá útočnice, která není prozatím s umístěním Chodova příliš spokojená.

 „Nechceme zůstat bez medaile. Doufám, že se do konce základní části vyhoupneme na třetí místo, abychom si mohly před play-off vybírat soupeřky. No a z něho pak projdeme do finále. Zahrát si v O2 aréně je náš veliký sen," dodala Vojáčková.

TJ JM Chodov – Panthers Otrokovice  6:2 – MUŽI
branky Pražanů: Wahlgren 3, Pražák, Sýkora, Fiala.

 „Do zápasu jsme šli s tím, že chceme odčinit páteční vysokou porážku s Mladou Boleslaví. To bylo vidět i na hřišti, kde jsme podali disciplinovaný a kolektivní výkon," uváděl do děje obránce Chodova Michal Kotlas.

 „Lépe jsme bránili a měli i větší hlad do útoku.  Kromě tvrdosti jsme soupeře ve všem předčili," našel příčiny výhry devětadvacetiletý hráč týmu, na který čeká přetěžká série.

 „V posledních třech kolech hrajeme na Spartě, doma s Tatranem Střešovice a s Vítkovicemi. Věřím, že v nich vybojujeme sedm bodů," doplnil Kotlas.