Třásli se hlavně na jeho závěr. Sedmý a osmý duel. Představení pořízků nad devadesát kilo. V hlavních rolích Roman Kracík a Ondřej Pála.

Ale už před nimi se v ringu, a později i kolem něj, děly věci. Adrenalin cloumal Miguelem Velozem z Kuby a Sandro Siprošvilim z Gruzie. Zápas skončil předčasně. Rozhodčí diskvalifikoval gruzínského boxera. Diváci vstali ze sedaček, protestovali – marně.

Při odchodu do šaten došlo v zákulisí ke strkanici horkých hlav. „Velozo je provokatér, je to dané jeho kubánskou mentalitou. Je arogantní kluk, přesto ho mám rád,“ řekl Pála.

„Nejspíš byl zápas od obou hodně vyhecovaný. Tohle jsem zažil poprvé. Řešil bych to odvetou.

Něco podobného jsem poznal jen při Interlize na Slovensku. Tam po nás házeli salámy a flašky,“ zavzpomínal Kracík.

Po divoké vložce nadešel očekávaný vrchol večera.

Nejdříve Kracík a Roman Klučar ze Slovenska. Jasný vítěz – prvně jmenovaný. Naplánovaných šest kol nemusel ani absolvovat. „Ze začátku jsem dělal školácké chyby. Druhé kolo bylo jiné. Pustil jsem zadní a frajer ji koupil,“ popsal brzký závěr rodák z Litoměřic.

Poté mezi provazy vkročili Pála a Vjačeslav Šerbakov z Ukrajiny. Opět kvapík. „Myslím si, že se divákům takové zápasy líbí. Šlo o adekvátní třetí kolo,“ smál se český třiadvacetiletý profesionál, který má do budoucna jasný cíl. „Do tří čtyř let chci být ve světové desítce,“ netají se ambicemistoosmikilový bijec.