V základní skupině Dumek podlehl páru Krč – Růčka a nečekané klopýtnutí vedlo ke šlágru aprílového odpoledne už ve čtvrtfinále.

Ze souboje titánů vyšli lépe Dumek s Davidem Kufou, a tak Rotrekl i Robert Kufa mohli jen sledovat, jak naskakují body na Dumkovo extraligové konto. Ve finále pak došlo k repríze duelu s Krčem a Růčkou, již favorité tentokrát zvládli bez ztráty setu.

Seriál zimní extraligy se těší mezinárodnímu obsazení. V sobotu přitahoval největší pozornost Peter Gyurovszký, člen juniorské reprezentace Slovenska. S Janem Varholákem se probil do semifinále. Dílčí vítězství v soutěži žen si připsaly Karolína Zelinková a Ilona Šotkovská, celkově druhá nejlepší hráčka seriálu. Vendule Haragové ke konečnému prvenství bezpečně stačila účast v sobotním finále. Žádná hráčka v letošním ročníku extraligy nezaznamenala více než jedno turnajové vítězství.

Zimní sezona plážového volejbalu v Praze vrcholí. V sobotu proběhne v areálu Hamr v Braníku kvalifikace na mistrovství republiky mužů. Vlastní šampionát se koná o týden později na Strahově. Mistrovství žen je na pořadu třetí a čtvrtou dubnovou neděli, shodně v nafukovací hale na Pankráci.