Strakonice – VŠ Praha 85:67

Skóre otevřela již v sedmé vteřině Reisingerová, vzápětí přidala Uhrová trojku a když byl po pěti minutách stav 12:4, vypadalo to na poklidný duel. Pražanky jsou však v současnosti jiným týmem než na začátku ligy a stáhly stav na 17:13. Obdobné to bylo i ve druhé čtvrtině, kdy se skóre 27:17 změnilo na 27:25. V této době byla v hostujícím dresu vidět především Štěpánová, která dala 13 bodů. V závěru půle podržela domácí celek dvěma trojkami Musilová.

Hned po změně stran se třetí trojkou blýskla Musilová, ale i tentokrát dokázaly houževnaté soupeřky manko stáhnout na 4 body. Jihočešky ovšem žádné drama nepřipustily. Zlepšily obranu a v útoku předvedly několik superakcí. Bylo vymalováno, navíc vítězky dokázaly počtvrté za sebou překonat osmdesáti bodovou hranici. Nejlepší střelkyní byla Darina Johnová (25), která ve dvou zápasech nasázela do koše Vysokých škol úctyhodných 68 bodů.

Body: Johnová 25, Uhrová 15, Ondřejová, Reisingerová 14, Musilová 9, Baláková 6, Konvičková 2 - Kuthanová 22, Štěpánová 13, Brantlová 12, Elhotová, Vorlová 6, Skutilová 3, Nečásková, Pudláková 2 a Vyoralová 1. Trojky: 21/8 - 26/8. Fauly: 12:16. Rozhodčí: Matějek a Nejezchleb. Diváci: 300.