Regenerace, to je teď činnost, o které Seemanová nejvíce přemýšlí. Aby ne, náročné tréninky a další povinnosti mediálně známé sportovkyně ji leckdy „vyšťaví“.

„Chtěla bych si lépe organizovat svůj čas a naučit se odpočívat, když je možnost,“ konstatovala 23letá rodačka z Prahy. 

Evropská šampionka, která odmala hájí barvy klubu SK Motorlet Praha, má za sebou úspěšný rok. V prosinci jej završila obhajobou stříbra na mistrovství Evropy v Rumunsku a českým rekordem na šampionátu v Plzni na doplňkové motýlkářské trati.

Zisk medaile považuje za svůj letošní nejlepší sportovní výkon. „Ale má pro mě stejnou váhu, jako to, že jsem celou sezonu měla velice kvalitní a vyrovnané výkony, což pro mě znamenalo splněný cíl, který jsem si stanovila minulý rok,“ dodala.

Nejraději z letošního roku ale vzpomíná na narozeninový zážitek na Tenerife, kde překonala svůj strach a poprvé zkusila paragliding. Připouští, že šlo o velmi emotivní zážitek.

„Spoustu nového jsem se naučila. A řekla bych, že jsem dost dospěla po všech směrech,“ podotkla Seemanová.

Fanoušci ji teď nějaký čas neuvidí. Na přelomu roku odlétá do Rakouska, nikoliv na dovolenou nebo snad na lyže. Důvod? Pod Alpami bude trénovat. Čeká ji specifické soustředění. I díky němu má být v Paříži v co nejlepší formě.

Pod pěti kruhy se má představit potřetí v řadě. Na olympiádě v Tokiu se blýskla šestým místem na kraulařské dvoustovce.