"Záchranáři všeho druhu se snažili šestačtyřicetiletému motorkáři pomoci. Na místo letěl i vrtulník. Muž byl od počátku v kritickém stavu, naše posádky pokračovaly v oživování několik dalších minut, bohužel zranění byla pro muže smrtelná," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

"V tuto chvíli je z důvodu vyšetřování vážné dopravní nehody zcela uzavřena Ďáblická ulice ve směru z centra. Použijte prosím objízdnou trasu," informovala policie na svém twitterovém účtu.

Automobil skončil po nehodě u Čestlic ve vodní nádrži
Vůz i s řidičem skončil po nehodě v nádrži. Vyprostit ho musel jeřáb

Nehoda se dotkla i Pražské integrované dopravy (PID). Šlo o autobusové linky 103, 348, 349, 368 a 369. "Vážná dopravní nehoda na silnici 243 mezi Ďáblicemi a Březiněvsí. U místa nehody uvázlo již 13 autobusů. Provoz na výše zmíněných linkách velmi omezen. Autobusy, které u nehody neuvázly jsou odkláněny mimo Březiněves, Bořanovice a Líbeznice," uvedl PID na svých webových stránkách. 

K obnovení provozu došlo po čtvrt na sedm večer. "Vyšetřovatel smrtelnou nehodu motocyklu a kamionu již zdokumentoval. Příčiny nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování. Následky nehody byly odstraněny a komunikace plně zprovozněna," uvedla pražská policie.

Při nehodě v Praze 7 se auto převrátilo na střechu jiného zaparkovaného vozidla.
Divoká nehoda v Praze. Auto skončilo na střeše zaparkovaných vozidel