Chmurnou pověst pátku třináctého jako by v metropoli chtěly ráno potvrzovat i další nehody. Nikomu se naštěstí nic nestalo při srážce popelářského vozu s osobním autem v Žitné ulici v centru hlavního města, asistence záchranářů nebyla potřebná ani po střetu autobusu a osobního auta v Italské ulici na křižovatce se Seifertovou; tam dokonce nenastaly ani vážnější dopravní komplikace. Další nehoda autobusu se již bohužel bez zranění neobešla. Stala se deset minut před osmou na Hájích, kde autobus ulici U Modré školy ve směru k Opatovské srazil chodce. Vážné dopravní komplikace s dlouhými kolonami zase způsobily havárie v oblasti Jižní spojky.

Také za hranicemi metropole se bouralo. Třeba před osmou na staré benešovské, kde střet dvou aut bez zranění blokoval provoz na mezi Horními Jirčany a Hlubočinkou, nebo na trase z Prahy na Kolín, kde u Přistoupimi sjelo do příkopu osobní auto.

Trable neskončily ani odpoledne. Vážnou patálii řešili policisté od půl čtvrté na Pražském okruhu, kde kvůli poškození čelního skla musela být odstavena dodávka převážející průmyslovou trhavinu. Bylo tak třeba počkat, než dorazí jiný vůz uzpůsobený k transportu nebezpečných nákladů – a až do přeložení odstavený renault hlídat.