Řidič nacouval do autobusu a polonahý utekl. Dechovou zkoušku nezvládl

Řidič BMW v Praze naboural do autobusu MHD, od nehody se pokusil utéct.

Řidič BMW v Praze naboural do autobusu MHD, od nehody se pokusil utéct. | Foto: Týdeník policie

Dalších 9 fotografií v galerii   >

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Řidič luxusního sportovního vozu značky BMW modré barvy ve středu ráno v pražské ulici Křížová způsobil nehodu s autobusem městské hromadné dopravy. Po střetu muž utekl, zadrželi jej až přivolaní policisté. Šofér byl následně odvezen do nemocnice, předtím nezvládl dechovou zkoušku ani test na drogy.

„Podle řidiče autobusu do něj měl řidič osobního vozu nacouvat. Veškeré okolnosti nehody nyní vyšetřují dopravní policisté,“ uvedl Týdeník policie. Podle zpravodajského portálu iDNES.cz se nehoda stala kolem osmé hodiny ranní.

BMW jelo po Křížové ulici, najednou zastavilo a začalo rychle couvat. Po tomto překvapivém manévru se snažil řidič od nehody ujet pryč, ale při nárazu vylomil zadní kolo. „Podle svědků nehody z auta vystoupil, vysvlékl se do půli těla a chtěl utéct,“ napsal iDNES.cz. Polonahého muže na útěku pak zpacifikovali za pomoci donucovacích prostředků přivolaní příslušníci policie.

„Řidič nebyl schopen se na místě podrobit dechové zkoušce na alkohol a orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek,“ informoval Týdeník policie. Muž pak s lehkým zraněním putoval do motolské nemocnice. Podle Blesk.cz lze však podle jeho vystupování usuzovat, že byl pod vlivem drog.

Autor: Michael Bereň

SERVIS

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE

HLAVNÍ ZPRÁVY

Zprávy odjinud

Akční letáky