O važné dopravní nehodě na obchvatu hlavního města s označením D0 ve směru na letiště informovali policisté na twitterovém účtu s tím, že je komunikace neprůjezdná. Mluvčí pražské záchranky Jana Poštová dodala, že záchranáři včetně inspektora ošetřili spolujezdkyni, kterou vyprostili hasiči. Na Pražském okruhu se tvořila kolona. Kolem poledne uvedla policie, že na místě byl zprůjezdněn levý jízdní pruh.

Mluvčí Poštová později dodala, že 56letého řidiče osobního auta se pokusili záchranáři resuscitovat, ale nebyli úspěšní. K zásahu byl podle informací Blesk.cz povolán i záchranářský vrtulník, ovšem kvůli nepřízni počasí i následnému úmrtí jej zasahující posádky zdravotnické záchranné služby nakonec nepotřebovaly. "Asi 55letou spolujezdkyni jsme uvedli do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, připojili na umělou plicní ventilaci, imobilizovali a transportovali do FN Motol na ARO s mnohačetnými poraněními," upřesnila mluvčí pražské záchranky.

"V době příjezdu radotínské jednotky HZS Praha již byla mimo vozidlo cca 55letá spolujezdkyně, kterou z vozu vytáhli dva řidiči kamionu, jedoucí náhodou kolem. Ti také u ženy zahájili resuscitaci. 56letý řidič zůstal ve vozidle zaklíněn a pomocí hydraulickéhovyprošťovacího zařízení ho museli vyprostit hasiči," píše Týdeník policie s tím, že zavřený byl rovněž Komořanský tunel. Následky tragické dopravní nehody byly odstraněny po půl třetí odpoledne.