Ulicie byla po dobu jejich zásahu uzavřena, řidiče elektrické tříkolky pro invalidy transportoval s těžkými zraněními do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby.

"Jednalo se asi o osmdesátiletého muže, kterému se možná udělalo špatně ještě před nehodou. Zdravotníci mu zajistili dýchací cesty, uvedli ho do umělého spánku a poté byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice,“ řekla Pražskému deníku mluvčí záchranářů v Praze Jana Poštová

Mezi čtvrt na jedenáct a 10.37 byl zastaven i provoz autobusové dopravy. Omezení se dotklo linek 107, 147, 340 a 350. Poté byl průjezd autobusů umožněn, ale podle dostupných informací zůstala silnice pro individuální dopravu uzavřena.

"Doprava je částečně uvolněna. Do centra je ulice průjezdná, z centra se dá jet na Roztoky. Na Suchdol je zatím průjezd uzavřený," uvedla policie na Twitteru krátce před 11. hodinou. Deset minut po jedenácté byl provoz plně obnoven.

"Podle našich informací se jednalo o elektrickou tříkolku pro invalidy. Řidič sjížděl z kopce směrem do centra a narazil do kruhového objezdu. Příčiny nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování," řekl Pražskému deníku mluvčí pražských policistů Jan Daněk