Najednou se před policejním autem doslova mihl obytný přívěs. Na tom by nebylo za normálních okolností nic divného, jenže tento přívěs netáhlo žádné auto a nikdo ho ani nijak jinak neřídil.

Zdroj: Policie ČR

"Policisté okamžitě vyrazili situaci řešit především okamžitým zpomalením a následně úplným zastavením provozu na této rychlostní komunikaci. Takovéto opatření nakonec ale nebylo potřeba," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Cvičení Anděl 2019.
Nákupní centrum obsadili teroristé. V Praze proběhlo obrovské cvičení

Jednak sami řidiči na vyvstalou situaci reagovali velice vzorně tím, že sami zpomalili a zapnuli výstražné blinkry, jako varování pro ostatní. A vše nakonec „vyřešil“ i samotný přívěs.

Své auto si našel

"Ten si to totiž namířil z prostředního až do odstavného pruhu, kde se zastavil o vozidlo, od kterého se chvíli předtím samovolně odpojil. Celá situace pro všechny ostatní dopadla velice dobře," prozradil mluvčí.

Při nehodě v Praze 7 se auto převrátilo na střechu jiného zaparkovaného vozidla.
Divoká nehoda v Praze. Auto skončilo na střeše zaparkovaných vozidel

Jediný, komu celá událost neudělala radost, byl majitel obou vozidel. Při střetu totiž došlo k poškození jak přívěsu, tak tažné dodávky.

"Celou situaci nakonec řešili policisté oddělení dopravních nehod, kteří událost zpracovali jako ´malou´ dopravní nehodu, za kterou majiteli obou nabouraných vozidel uložili přímo na místě blokovou pokutu," uzavřel Hulan.

Řidička přimáčkla dělníky k přívěsu, jeden přišel o nohu.
Řidička při nehodě přimáčkla dělníky k přívěsu, jeden přišel o nohu