Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a pomohli s odstraňováním následků následků nehody.

"Dopravní nehoda dvou osobních aut se dotkla i dvou chodkyň s elektrickými koloběžkami. Jak se celá událost odehrála bude předmětem dalšího vyšetřování," sdělila Pražskému deníku mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

"Celkem bylo zraněno pět osob. Tři lidé byli v havarovaných autech a dvě zranění utrpěly chodkyně. Devatenáctiletá žena byla převezena do nemocnice na Vinohradech s úrazem hlavy a pohmožděnou pánví. Tamtéž skončili dva muž ve věku 31 a 25 let s pohmožděným hrudníkem a úrazem kolene a obličeje," řekla Pražskému deníku mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

"Na chirurgii Nemocnice Na Františku putoval šestačtyřicetiletý muž s pohmožděnými žebry a osmnáctiletá dívka s úrazem kolene. Na místě zasahovaly tři záchranářské a dvě lékařské posádky, přítomen byl i inspektor.

Při srážce došlo i k poškození semaforu, dvou odpadkových košů, dlažby a rohu vedlejšího domu. Skupinka německy mluvících cizinců s pomalovanými tvářemi bezradně postávala okolo několika odhozených elektrických koloběžek. S těmi s největší pravděpodobností čekali na zelenou na přechodu pro chodce.