Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a pomohli s odstraňováním následků následků nehody.

U technické závady metra zasahovaly jednotky hasičů hlavního města i dopravního podniku.
Metro mezi Florencí a Nádražím Holešovice zastavila porucha, provoz byl obnoven

"Dopravní nehoda dvou osobních aut se dotkla i dvou chodkyň s elektrickými koloběžkami. Jak se celá událost odehrála bude předmětem dalšího vyšetřování," sdělila Pražskému deníku mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

"Celkem bylo zraněno pět osob. Tři lidé byli v havarovaných autech a dvě zranění utrpěly chodkyně. Devatenáctiletá žena byla převezena do nemocnice na Vinohradech s úrazem hlavy a pohmožděnou pánví. Tamtéž skončili dva muž ve věku 31 a 25 let s pohmožděným hrudníkem a úrazem kolene a obličeje," řekla Pražskému deníku mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Městská policie. Ilustrační foto.
Jsem syn Michaela Jacksona, pojďte se mnou na hrad, lákal chlapík strážníky

"Na chirurgii Nemocnice Na Františku putoval šestačtyřicetiletý muž s pohmožděnými žebry a osmnáctiletá dívka s úrazem kolene. Na místě zasahovaly tři záchranářské a dvě lékařské posádky, přítomen byl i inspektor.

Při srážce došlo i k poškození semaforu, dvou odpadkových košů, dlažby a rohu vedlejšího domu. Skupinka německy mluvících cizinců s pomalovanými tvářemi bezradně postávala okolo několika odhozených elektrických koloběžek. S těmi s největší pravděpodobností čekali na zelenou na přechodu pro chodce.

Nehody sanitek v Košířích.
Smolný pátek pražských záchranářů. V Košířích bouraly dvě sanitky