Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové jsou problémy s odtahem poškozeného autobusu. „Bohužel se nedaří odbrzdit autobus, aby bylo možné ho odtáhnout," vysvětlila policistka, proč je úsek mezi Úžicemi a Zdiby stále zavřený. „Podle dostupných informací by měl být úsek zprovozněn kolem desáté hodiny," dodala Schneeweissová.

Z požáru rodinného domu ve Staré Boleslavi.
Požár rodinného domu ve Staré Boleslavi způsobil škodu přes pět milionů

Řidiči musí počítat se zdržením. Kolony se tvoří už na exitu 18 u Nové Vsi, kde se řidiči snaží najet na objízdnou trasu po staré teplické vedoucí přes Kozomín a Odolenu Vodu a následně najet zpět na dálnici u Zdib.

K nehodě došlo na šestém kilometru dálnice u Odoleny Vody. Podle mluvčí středočeské záchranné služby Moniky Novákové byli při střetu zraněni tři lidé. Dva z nich byli letecky přepraveni do pražských nemocnic.

Koncert Wohnoutů se uskutečnil v pátek 8. prosince v kralupském kulturním domě.
Kapela Wohnout zahrála v Kralupech nad Vltavou. Přivezla unplugged koncert

„Žena s mnohočetnými poraněními byla transportována letecky do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Pacient s otevřenou zlomeninou dolní končetiny, u kterého měl lékař podezření také na zlomeninu pánve byl letecky transportován na Vinohrady,“ uvedla Nováková a dodala, že třetího pacienta s povrchovým poraněním hlavy převezla sanitka na Bulovku.