V lokalitě Černič tam čtvrt hodiny před čtvrtou na silnici třetí třídy vyjel z vozovky starší Volkswagen Golf se šestičlennou posádkou a narazil do stromu. Nehodu nepřežila 26letá žena sedící na sedadle spolujezdce; stejně starého řidiče transportovala helikoptéra do vojenské nemocnice v pražských Střešovicích. „Dvě zaklíněné osoby museli hasiči z auta vyprostit," připomněla Lenka Kostková z centrály středočeských hasičů.

Bez úrazů nevyvázli ani další pasažéři. „Na zadních sedadlech cestovali ještě šestnáctiletá slečna a tři mladí muži ve věku 24, 26 a 28 let. Dívka a jeden z mladíků utrpěli naštěstí jen lehká zranění a skončili v benešovské nemocnici.

Další mladík byl ale zraněn těžce - a stejně jako řidič musel být transportován záchranářským vrtulníkem do nemocnice v Praze," přiblížila následky policistka Eva Stulíková. Bez zranění vyvázl pouze jediný z pasažérů, doplnila.

Okolnosti tragické havárie zkoumají kriminalisté. Mimo jiné prověřují, zda byli účastníci nehody připoutaní a zda se na bourače nepodílel alkohol.