Čtvrt hodiny před jedenáctou havarovala dvě auta na nájezdu z Karlova náměstí do Resslovy ulice – v šedesátimetrovém úseku u budovy ČVUT. V jedenáct hodin pak bourala dvě osobní auta na náměstí I. P. Pavlova – v křížení s Legerovou ulicí.

Vážná nehoda omezila průjezd křižovatkouVážná havárie dvou osobních aut, která se v pondělí po desáté dopoledne neobešla bez zásahu zdravotnických záchranářů, zkomplikovala dopravu v křižovatce v Bohnicích. S omezením, které policie odhadla na zhruba dvě hodiny, musejí řidiči počítat asi v devadesátime­trovém úseku v křížení ulic Čimická a K Pazderkám.

Policie ukončila pátrání po muži, který se loučil s blízkými Pátrání po 39letém muži z Dubče, který byl pohřešován od úterka minulého týdne, kdy odešel z domova a zanechal svým blízkým dopis na rozloučenou, ukončila pražská policie. Informace o jeho pohřešování již byly vyřazeny z pátrací databáze.

Bylo sice krásně, přesto praskaly větveZa krásné počasí označila to, jak se vyčasilo na prvního máje, nejspíš naprostá většina lidí. Přesto foukal vítr takové intenzity, že lámal stromy. Své by o tom mohli vyprávět pražští hasiči z centrální stanice, kteří byli čtvrt hodiny před pondělním polednem přivoláni na Rohanské nábřeží. Nalomené větve tam ohrožovaly lidi na cyklostezce. O jejich rozřezání a odklizení zbytků se postarali hasiči pracující lany a s motorovými pilami, používanými jak na zemi, tak z vysokozdvižného žebříku. Během třičtvrtěhodinky se podařilo průjezd po cyklostezce opět uvolnit.
Rozřezání větví stromů na Rohanském nábřeží.   Rozřezání větví stromů na Rohanském nábřeží.  Rozřezání větví stromů na Rohanském nábřeží.   Rozřezání větví stromů na Rohanském nábřeží.  Rozřezání větví stromů na Rohanském nábřeží.