Jedenáctiletý chlapec tam chtěl přejít silnici směrem k autobusové zastávce U Santošky. „Do vozovky vstoupil zpoza zaparkovaného vozidla bez dostatečného výhledu. Na přechodu pro chodce do chlapce z boku narazil automobil odbočující směrem od ulice U Nikolajky," přiblížila Zoulová počátek incidentu.

A doplnila i to, co následovalo: „K otřesenému školákovi přiběhla jeho matka, která se na místě ujistila, že není nijak zraněný. Vzhledem k těmto okolnostem odmítla i pomoc nabízenou osádkou zúčastněného vozidla. Muž a žena po ujištění, že se nic nestalo, z místa odjeli."

Přetrvávající bolest

Později však žena změnila názor. Dítě odvedla k lékaři a událost oznámila na policejní služebně, kde nahlásila přetrvávající bolest, a věc oznámila na policejní služebně. Jiné informace ale dopravní policisté k případu nezískali.

„Uvítali by jakékoli případné svědectví, nejlépe přímo od osádky zúčastněného vozidla," připomněla Zoulová s tím, že jakoukoli informaci přijmou policisté z nehodovky pražského ředitelství na telefonním čísle 974 825 703.