K nehodě se na facebooku vyjádřil i sám Jágr. "Byla to moje chyba. Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si ji půl metru přede mnou, na poslední chvíli. Myslel jsem si, že je to můj konec," uvedl hokejista na sociální síti.

Mluvčí hokejového klubu Rytíři Kladno Lukáš Jůdl odmítl k nehodě sdělit bližší informace. Podle informací Deníku i podle hokejistova vyjádření nebude mít havárie pro Jaromíra Jágra závažné zdravotní následky. "Také mě překvapila a vlastně i zachránila moje KIA, ze které jsem i přes to, jak to hrozivě vypadalo, vylezl bez zranění. Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo," uvedl Jágr. Že na místě nebyl nikdo zraněn, potvrdila i mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Dagmar Patrasová - dopravní nehoda - Benešovská ulice
OBRAZEM: Auto skončilo v betonové zábraně. Údajně ho řídila Dagmar Patrasová

Nehoda zastavila tramvajovou dopravu. "Na místo jsme vyslali posádku záchranářů - specialistů pro urgentní medicínu. Pečovali o muže, který odmítl transport do nemocnice, podepsal negativní revers a odvezen do zdravotnického zařízení nakonec nebyl," řekla Deníku mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.