Nehoda se stala na 18. kilometru D0 ve směru na Plzeň. Jeden z kamionů naboural čelně do portálu proměnného dopravního značení. "Došlo ke střetu osmi kamionů a jedné dodávky. Dechová zkouška byla u všech účastníků nehody negativní, příčinou a mírou zavinění se zabývají dopravní policisté. Podle našich informací byli na místě dva zranění," řekl Pražskému deníku mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

| Video: Youtube

To potvrdila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová: "Na místě zasahovaly dvě posádky rychlé záchranné služby. Povolán byl i vrtulník, který ale nakonec odletěl prázdný. Dva lehce zraněné muže ve věku 34 a 41 let odvezly sanitky do motolské nemocnice."

Protože z havarovaných vozidel vytékala nafta, hasiči na místo povolali speciální chemický automobil. Uniklou naftu hasiči zachytávali, aby se nedostala do nedalekého potoka. Část odčerpávali přímo z nádrží. Na místo vyrazili i pracovníci Odboru životního prostředí.

Doprava na Pražském okruhu byla ve směru na Plzeň zcela zastavena. Vznikla proto dlouhá kolona. Kolona se vytvořila také v opačném směru, protože značná část řidičů v místě nehody zpomalovala.