VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nehody

25.1.2018

Auto ministerstva obrany havarovalo v Roztokách. Řidič měl tři promile

Téměř tři promile nadýchal v noci na středu 41letý muž z Olomoucka, který na Praze-západ havaroval s autem patřícím ministerstvu obrany. Dvě hodiny před půlnocí za volantem Škody Superb nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou v Lidické ulici v Roztokách – a skončilo to karambolem se škodou vyčíslenou na více než čtvrt milionu. Na 230 tisíc korun. Náhodný svědek ihned zavolal na linku 158.

24.1.2018

Dopravce chce uhradit náklady na pohřeb obětí nehody u Horoměřic

Od tragické nehody u Horoměřic, při které zahynuli tři lidé, uplynulo už deset dní. Na výzvu společnosti Arriva se zatím nepřihlásili všichni poškození s nárokem na odškodnění. Firma výši odškodného řeší s pojišťovnami. Zatím nabídla rodině řidiče a zemřelé cestující, že uhradí náklady spojené s pohřbem. Informoval o tom server Idnes.cz.

23.1.2018

Opilý muž dobíhal metro. Minul ho a spadl do kolejiště

Pomoc strážníků se hodila opilému muži ve stanici metra Nové Butovice. Ten se snažil doběhnout poslední dveře soupravy. Ty se ale zavřely, metro ujelo a on přepadl do kolejiště. Hlídka mu pomohla vylézt, naštěstí se mu nic nestalo.

23.1.2018

Tragická nehoda v Uhříněvsi. Mladý řidič narazil do stromu, šlo prý o sebevraždu

Tragická nehoda se stala v úterý po třetí hodině ranní v Uhříněvsi. V ulici K Netlukám narazil se svým vozem mladý řidič do stromu. Na místě zemřel. Později se našel dopis na rozloučenou. Policie případ vyšetřuje jako sebevraždu.

18.1.2018

Nehoda zpomalila provoz na Pražském okruhu. Srazilo se tu osm aut

Až osm aut se srazilo ve čtvrtek ráno před křížením Pražského okruhu a Rozvadovské spojky. Nehoda se obešla bez zranění. Ve směru na Ruzyni je průjezdný odstavný pruh.  V místě se tvoří kolony. Ve čtvrtek o tom informoval jako první server Idnes.cz.

AKTUALIZOVÁNO
17.1.2018

Muž šel tunelem proti metru, souprava jej ve stanici Hradčanská srazila

/VIDEO/ Pět minut po půl jedné odpoledne se zastavily vlaky metra na lince A mezi stanicemi Dejvická a Náměstí Míru. Příčinou bylo sražení muže, který na Hradčanské slezl do kolejiště a vydal se vstříc jedoucí soupravě. Se zraněními byl odvezen do nemocnice. Provoz byl obnoven až téměř po dvou hodinách.

17.1.2018

Místo, kde umírali lidé v autobuse, není podle policie nebezpečné

Horoměřice – Policejní bilanci tragické nehody u Horoměřic na Praze-západ, při níž v pátek dvacet minut před čtvrtou odpolední zemřeli tři lidé a 45 dalších utrpělo zranění, shrnula policistka Jana Dětská. Potvrdila dřívější informace o tom, že zranění neslučitelná se životem utrpěli 22letá řidička Škody Superb, 40letý řidič autobusu a 63letá žena cestující autobusem.

15.1.2018

Policejní vůz skončil v zaparkovaném bagru. Řidič se chtěl vyhnout jinému vozu

V neděli havaroval policejní vůz na křižovatce ulic Ocelkova a Generála Janouška. Policisté, kteří jeli k případu, narazili do bagru.

14.1.2018

Svědci tragické nehody autobusu u Horoměřic se hlásí policii

Policii už se přihlásili první svědci nehody autobusu u Horoměřic nedaleko Prahy, při které zemřeli tři lidé. Vyšetřovatelé od nich zjišťují informace, které by pomohly objasnit příčinu nehody. Bude nutné i zpracovat znalecké posudky. Vyšetřování tak zabere ještě několik týdnů. V neděli o tom informovala policejní mluvčí Monika Schindlová.

13.1.2018

Arriva i policie žádají o pomoc svědky nehody autobusu u Horoměřic

Dopravní společnost Arriva, jejíž autobus linky 316 včera havaroval u Horoměřic, žádá cestující, kteří byli nehody účastni, aby se s nimi spojili. O totéž poprosili středočeští policisté.

AKTUALIZOVÁNO
11.1.2018

Výjezd na Jižní spojku blokoval kamion s proraženou nádrží

Dopravu na Jižní spojce u nájezdu na Spořilovskou ulici blokoval od rána kamion s proraženou nádrží. Kvůli kapalině, která vytekla na vozovku, bylo toto místo těžko sjízdné. Úsek byl zprůjezdněn před půl dvanáctou. O události ve čtvrtek informoval Idnes.cz

10.1.2018

Kousek od zastávky Horní Měcholupy srazil vlak ženu. Na místě zemřela

V úterý odpoledne srazil nedaleko zastávky Praha – Horní Měcholupy vlak sedmatřicetiletou ženu. Ta na místě zemřela. Nehoda se stala v prostoru, který není přístupný veřejnosti. 

9.1.2018

Žena zůstala zaklíněná pod tramvají. Vyprostit ji museli až hasiči pomocí vaků

/FOTOGALERIE/ K vážné dopravní nehodě došlo krátce po půl páté odpoledne na zastávce Hradčanská. Ženu sraženou tramvají museli vyprostit hasiči. Tramvaje ve směru do centra nejdříve stály, poté byly odkloněny.

9.1.2018

V Horních Měcholupech srazil vlak ženu. Střet nepřežila

K tragické nehodě došlo krátce po druhé hodině odpoledne u vlakové zastávky Horní Měcholupy. Žena sražená vlakem svým zraněním podlehla. Vlakové spojení mezi Hostivaří a Uhříněvsí bylo přerušeno.

8.1.2018

V Bubenečském tunelu havarovala čtyři vozidla. Nehoda se obešla bez zranění

Nehoda čtyř aut uzavřela v pondělí odpoledne Bubenečský tunel ve směru do Troji. Havarovala tu dvě nákladní a dvě osobní auta. Nehoda se obešla bez zranění. V pondělí o tom informovali hasiči na sociálních sítích.

8.1.2018

V závěru víkendu se srazila tramvaj s autem strážníků a sanitka s osobním vozem

V neděli večer se ve Vinohradské ulici srazila tramvaj s vozidlem městské policie. Zraněn byl jeden člověk, který zůstal zaklíněný v autě, a museli ho vyprostit hasiči. V Korunní ulici se osobní vůz srazil se sanitkou.

5.1.2018

Žena sjela do příkopu, vyprošťovat ji museli hasiči

Ošklivě vypadající nehoda se stala v půl jedenácté dopoledne v pražské Vinoři. Řidička sjela s vozem ze silnice. Ji a pak i auto museli pomoci vyprostit hasiči.

3.1.2018

Po dopravní nehodě museli pomoci s vyprošťováním hasiči

/FOTOGALERIE/ Čtyři zraněné si vyžádala dopravní nehoda v Libušské ulici v Praze 4. Všichni byli odvezeni do nemocnic, jednu osobu museli hasiči vyprostit.

3.1.2018

Řidič, který na Nový rok v centru Prahy srazil mladou cizinku, je obviněn

Řidič, který na Nový rok srazil v centru Prahy mladou cizinku, byl obviněn ze dvou trestných činů. Smrtelná nehoda se stala v pondělí ve tři hodiny ráno. Policisté mu při dechové zkoušce naměřili dvě promile alkoholu v krvi.

VÍME PRVNÍ
2.1.2018

Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz v Michli. Bourali i strážníci

Tramvaj, autobus a vozidlo městské policie. To vše jsou účastníci hromadné dopravní nehody v ulici U Plynárny v pražské Michli. Vše se obešlo bez zranění, byla zavedena náhradní autobusová doprava. Po hodině byl provoz obnoven.

2.1.2018

Na Floře srazila tramvaj muže a vážně ho zranila

K dopravní nehodě došlo odpoledne ve stanici tramvají Flora. Tramvaj tam srazila chodce, kterého musela záchranka převézt do nemocnice. Doprava ve směru z centra půl hodiny stála.

1.1.2018

V prvních hodinách roku zemřeli při dopravních nehodách tři lidé

V prvních hodinách nového roku zemřeli při dopravních nehodách tři lidé, všechny srazila auta. Mladou cizinku srazil opilý řidič na přechodu v centru Prahy, na Frýdecko-Místecku zemřel chodec a v Brně muž, který přebíhal dálnici. Další novoroční nehody si vyžádaly zraněné. Loňských 507 usmrcených na českých silnicích je přitom nejpříznivější výsledek od roku 1961, kdy policie zavedla ucelenou statistiku.

31.12.2017

Při nehodách zemřelo letos zatím 507 lidí, nejméně od roku 1961

/RASTR/ Při dopravních nehodách v Česku letos podle předběžných policejních údajů zemřelo 507 lidí. Pokud se toto číslo potvrdí, bude to nejpříznivější výsledek od roku 1961, kdy policie zavedla ucelenou statistiku. Vyplývá to z informací ředitele dopravní policie Tomáše Lercha. Loni bylo obětí nehod v Česku 545. Definitivní statistiku a detailní analýzu nehodovosti za rok 2017 policie zveřejní 5. ledna.

AKTUALIZOVÁNO
29.12.2017

Pád člověka do kolejiště omezil na půl hodiny provoz metra

Dvě minuty před půl druhou odpoledne dnes ve stanici Černý Most spadl muž do kolejiště metra. Hasiči jej rychle vyprostili. Provoz metra byl mezi stanicemi Černý Most a Českomoravská přerušen. Ve 14 hodin se jej podařilo obnovit.

28.12.2017

Tramvaj srazila na I. P. Pavlova chodce. Provoz byl na několik minut přerušen

Ve čtvrtek ráno srazila tramvaj dvaadvacetiletého chodce na I. P. Pavlova. Provoz tramvají mezi I. P. Pavlova a Náměstím Míru byl v obou směrech přerušen do 8:47. 

AKTUALIZOVÁNO
27.12.2017

Opilý muž spadl pod autobus MHD, museli jej vyprostit hasiči

K nehodě došlo v podvečer v pražských Malešicích. Pod autobus linky 177 spadl člověk a zůstal pod ním zaklíněný. Jak se později ukázalo, byl pod vlivem alkoholu.

27.12.2017

Nehod tramvají přibývá. Na kolejích letos v Praze zemřeli již dva lidé

Podle údajů Drážní inspekce je počet nehod tramvají v metropoli letos nejhorší za posledních šest let. Nejčastěji se srážejí tramvaje s automobily, příčinou bývá například nedání přednosti v jízdě.

26.12.2017

Muž za svůj život vděčí kriminalistům

Během rutinního prošetřování loupeže v klubu ve Zborovské ulici na Smíchově, zachránili duchapřítomní policisté lidský život. Poté co narazili na bezvládného muže zahájili nepřímou masáž srdce a obnovili tak jeho životní funkce.

23.12.2017

Tramvaj v Praze srazila chodce, vyprostit ho museli hasiči

/FOTOGALERIE/ V sobotu v podvečer museli u zastávky Krejcárek na Praze 3 zasahovat hasiči. Tramvaj zde srazila muže, který pod ní zůstal zaklíněn. Vyprostit ho museli až hasiči. Poté byl převezen do vinohradské nemocnice.

AKTUALIZOVÁNO
23.12.2017

V pražských Vršovicích se srazily tramvaje. Řidič byl pod vlivem drog

Pět lehčích zranění je bilance kolize dvou tramvají v pražských Vršovicích. Poté, co řidič jedné z nich nedobrzdil, narazil do soupravy před sebou. Jeden z řidičů byl pod vlivem pervitinu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT