VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nehody

dnes 08:02

Muž se šel projít do tunelu metra. "Áčko" mezi Dejvickou a Strašnickou nejezdilo

Nepříjemnost potkala cestující, kteří se včera v noci chtěli svézt metrem linky A mezi stanicemi Dejvická a Strašnická. Mezi půl dvanáctou a téměř půlnocí byl v tomto úseku v obou směrech zastaven provoz. Důvodem byl muž, který ve stanici Náměstí Míru vlezl do tunelu.

AKTUALIZOVÁNO
včera 08:34

Mezi Strossmayerovým náměstím a Nádražím Holešovice nejezdily tramvaje

Trolej poškozená nákladním automobilem byla příčinou obousměrného přerušení tramvajového provozu mezi stanicemi Strossmayerovo náměstí a Nádraží Holešovice. K události došlo v 7.39 a týká se linek 3, 6, 12 a 17. Na uvedeném úseku byla zavedena náhradní autobusová doprava X6. Provoz byl obnoven v 10.31.

AKTUALIZOVÁNO
včera 08:20

U Palmovky se oběsil muž. Provoz vlaků linek S byl přerušen

Na železniční trati v oblasti Palmovky došlo dnes ráno k nálezu oběšeného člověka. Jeho tělo sundavali hasiči, jednotka SŽDC proto musela vypnout napájení trolejí. Provoz všech linek S ze stanice Praha-Libeň směrem do centra města - na hlavní nádraží, na Masarykovo nádraží, i na Holešovice byl přerušen. Krátce po osmé hodině byl provoz obnoven v úseku Praha-Libeň - Praha-Hlavní nádraží a situace se pomalu začala vracet do normálu. Po půl desáté byl provoz obnoven na všech trasách.

22.4.2018

V Perucké ulici skončilo auto v Botiči. Hasiči ho vyprošťovali jeřábem

V Perucké ulici se v neděli převrátilo na střechu a skončilo v Botiči. Hasiči zajistili únik kapalin a vyprostili vůz z potoka.

21.4.2018

Řidiče tramvaje vyprošťovali hasiči

K nehodě dvou tramvají došlo v pátek v noci v Praze 6. Jeden z řidičů musel být vyproštěn pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Kvůli velkému množství vozidel záchranných složek byla Evropská ulice směrem k letišti na několik desítek minut uzavřena.  

19.4.2018

Dopravní nehody komplikovaly provoz na Pražském okruhu. Tvořily se kolony

/VIDEO/ Ke střetu tří osobních vozidel došlo ve čtvrtek dopoledne na Pražském okruhu ve směru na letiště na úrovni Řeporyjí. Na místo vyjeli policisté, záchranáři i hasiči.

18.4.2018

Tramvaj v Dejvicích vážně zranila ženu. Vyprošťovat ji museli hasiči

Devětačtyřicetiletou ženu srazila tramvaj dnes krátce po poledni těsně před zastávkou Lotyšská v Dejvicích. Vůz s označením „služební jízda“ ženu zaklínil a při jejím vyprošťování museli asistovat hasiči.

AKTUALIZUJEME
17.4.2018

Při nehodě s kamionem u Jesenice zemřel řidič dodávky. V místě byly kolony

/VIDEO/ Na Pražském okruhu se u Jesenice srazil dnes kolem deváté hodiny ráno kamion s dodávkou. Při nehodě zahynul řidič dodávky. V místě se tvořily kolony. 

16.4.2018

Auto srazilo chodce na Jižní spojce

Osobní automobil srazil na Jižní spojce chodce, který tu u benzínové pumpy přebíhal rušnou silnici. Muž utrpěl lehká zranění, když málem „propadl“ do auta čelním sklem.

16.4.2018

Dopravu v Lochkovském tunelu omezila nehoda kamionů a nákladního auta

/VIDEO/ Dva kamiony a jedno nákladní auto se dnes ráno srazily v Lochkovském tunelu na Pražském okruhu. V místě se tvořily kolony. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění a oba pruhy už byly dopoledne zprovozněny. 

AKTUALIZOVÁNO
13.4.2018

Nehoda tří vozů blokovala Jižní spojku. Kolony byly až k Černému Mostu

Hromadná nehoda tří aut dnes ráno omezila dopravu na Jižní spojce u Spořilova. Srazila se tu dvě nákladní a jedno osobní auto. Řidiči se museli vyzbrojit trpělivostí, protože kolony se tvořly až k Černému Mostu. Naštěstí se nehoda obešla bez zranění. Po desáté hodině byly zprovozněny oba jízdní pruhy. 

12.4.2018

Na Jižní spojce omezila provoz desetitunová cívka. Spadla z kamionu

/VIDEO/ Na Jižní spojce u Záběhlic, ve směru na Černý Most, došlo ve středu odpoledne k pádu zhruba desetitunové cívky z návěsu kamionu. Cívka se po pádu kutálela několik desítek metrů, až se nakonec převrátila a spadla na silnici.

9.4.2018

Hasiči zavřeli lávku v Bohnicích kvůli prasklině. Statik provoz povolil

Kolem sedmé hodiny večerní zasahovali hasiči v ulici Lodžská v pražských Bohnicích. Na pěší lávce nad autobusovou zastávkou Odra se totiž objevila prasklina. Společně s policií lávku i prostor pod ní uzavřeli a povolali statika.

8.4.2018

Na Pankráci narazilo auto čelně do sloupu. Řidiče museli vyprostit hasiči

Jednotka hasičů z krčské stanice zasahovala po poledni u dopravní nehody nehody dvou aut v ulici Na Pankráci. Jedno z nich narazilo čelně do sloupu veřejného osvětlení.

7.4.2018

Na Smíchově se zřítila zeď. Na místě jeden mrtvý

V sobotu odpoledne došlo k pádu zdi domu v Praze na Smíchově. Pod sutinami zahynul jeden člověk. Neštěstí zřejmě zavinil silný poryv větru.

AKTUALIZOVÁNO
6.4.2018

U zastávky Nádraží Strašnice srazila tramvaj chodce. Přes veškerou pomoc zemřel

Ve 12.20 přijali záchranáři tísňové volání, že došlo ke srážce tramvaje s chodcem u zastávky Nádraží Strašnice. Operátorka se svědky prováděla telefonicky asistovanou resuscitaci šedesátiletého muže. Složky záchranného systému na místo dorazily vzápětí.

1.4.2018

Březnové nehody si vyžádaly smrt 32 lidí. O dva více než loni

Při nehodách na českých silnicích zemřelo zatím v březnu 32 lidí. Je to o dvě oběti více než loni, kdy byl jejich počet nejnižší v novodobé historii. Za celé první čtvrtletí bylo letos 93 mrtvých, meziročně o sedm více. Řekl to ředitel dopravní policie Tomáš Lerch. Bilance je zatím pouze předběžná, oficiální čísla zveřejní policie zhruba za týden.

31.3.2018

Na D11 u Prahy najel kamion do svodidel. Nehoda zastavila provoz

/VIDEO/ Na 6. kilometru dálnice D11 ve směru na Prahu došlo v sobotu okolo druhé hodiny ranní k dopravní nehodě kamionu. Jeho řidič v zúžení najel na betonová svodidla, která v délce několika desítek metrů převrátil na bok. Provoz ve směru na Prahu byl až do sobotního dopoledne zastaven.

AKTUALIZOVÁNO
28.3.2018

Rychlík usmrtil člověka v kolejišti. Mezi Prahou a Kolínem byl omezen provoz

Rychlík dnes dopoledne mezi Úvaly u Prahy a Českým Brodem srazil a usmrtil člověka. Provoz na vytíženém koridoru mezi Prahou a Kolínem byl zhruba hodinu zastaven. Před dvanáctou hodinou začaly vlaky jezdit po jedné ze tří kolejí.  Část vlaků jezdila odklonem přes Nymburk a Lysou nad Labem. Okolo třetí hodiny byl provoz konečně obnoven. 

28.3.2018

Nehoda u pražského letiště si vyžádala dva lehce zraněné

/VIDEO/ Ze zatím neznámých příčin došlo včera večer v ulici Do Horoměřic v Praze 6 k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Jedno z vozidel skončilo převrácené na boku v poli. Druhé vozidlo skončilo rovněž v poli, avšak na kolech.

24.3.2018

Strahovský tunel byl pět hodin neprůjezdný

V sobotu ráno zkomplikovala průjezd Strahovským tunelem nehoda nákladního vozu. Zraněný řidič byl převezen do nemocnice.

22.3.2018

Na sjezdu na letiště v Ruzyni vyjel ze silnice linkový autobus

Na sjezdu z dálnice D7, směrem od Slaného, na letiště v pražské Ruzyni, havaroval ve čtvrtek ráno autobus linky 324. Nehoda se obešla bez zranění.

21.3.2018

Muž odešel svévolně z pražské nemocnice, policie po něm pátrá. Neviděli jste ho?

Kriminalisté pražského čtvrtého policejního obvodu pátrají od dnešní osmé hodiny ranní po devětačtyřicetiletém muži. Ten bez vědomí lékaře odešel z prostor ambulance, kde čekal na ošetření po úrazu. V odchodu mu nezabránil ani fakt, že měl v ruce zavedenou kanylu. Dle ošetřujícího lékaře by mohl být ohrožen na životě.

20.3.2018

Hrůzná nehoda na Letné: Žena převrátila auto na střechu

/VIDEO/ V úterý, krátce po půlnoci, došlo ve Veletržní ulici v Praze k havárii osobního vozidla Škoda Octavia. Řidička podle všeho najela na betonová svodidla u přechodu pro chodce a následně se s vozidlem převrátila na střechu. příčina nehody je dále v šetření.

17.3.2018

Jedno z aut vletělo do protisměru

Jednotka hasičů z Radotína zasahovala v sobotu dopoledne na Pražském okruhu ve směru na Plzeň. Za nájezdem od Barrandova se převrátil na bok kamion, který převážel osobní vozidla. Z jeho poškozené nádrže navíc unikla nafta.

17.3.2018

Na kluzkých silnicích řidiči bourali, naštěstí bez vážnějších následků

Střední Čechy – Více sněhu a méně ledu, než naznačovala původní očekávání, přinesl v noci na sobotu a ráno návrat zimního počasí na středočeské silnice a chodníky.

AKTUALIZOVÁNO
15.3.2018

Mezi Albertovem a Ostrčilovým náměstím vykolejila tramvaj. Nehoda trať uzavřela

/VIDEO/ K nehodě došlo zhruba ve tři čtvrtě na tři odpoledne. Trať mezi Albertovem a Ostrčilovým náměstím v Nuslích byla v obou směrech uzavřena. Srážka s osobním vozidlem v ulici Na Slupi způsobila vykolejení tramvaje. Na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému. Zraněného řidiče a ženu s akutní stresovou reakcí odvezli záchranáři do nemocnice. Doprava byla obnovena krátce před půl pátou odpoledne.

15.3.2018

Nákladní automobil skončil po nehodě na střeše. Ulice V Lipách byla zablokovaná

Nehoda osobního vozidla a nákladního auta zablokovala ulici V Lipách v Praze 9. Nákladní vozidlo převáželo bagr a spolu s ním se převrátil na střechu.

15.3.2018

U Zdib narazil kamion do svodidel. Na D8 se tvořily kolony

Nehoda kamionu u Zdib zablokovala dnes ráno dopravu na dálnici D8. Vůz havaroval ve směru z Prahy na Ústí nad Labem. V místě se tvořily kolony. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.

AKTUALIZOVÁNO
14.3.2018

U Klánovic usmrtil vlak člověka. Železniční doprava na koridoru byla omezena

Nedaleko stanice Praha-Klánovice srazil dnes po půl páté odpoledne vlak R 946 osobu v kolejišti. Ta zraněním na místě podlehla. Provoz na hlavním koridoru Praha - Kolín mezi stanicemi Praha-Běchovice - Úvaly byl zcela zastaven. Na místo vyjely složky Integrovaného záchranného systému. V 17.30 se podařilo zprůjezdnit dvě ze tří kolejí, ale bylo třeba počítat se zpožděním. Ve dvacet hodin omezení skončilo.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT